Silvova metoda I. díl: Alfa na rozdíl od bety

Napsala | 03.05.2011

Lidé se odnepaměti snaží zvýšit kvalitu svého života a vymýšlet neustále nové věci, techniky a způsoby, které by jim k tomuto cíli pomohly. Jednou z nich je i Silvova metoda.

Silvova metoda, jejíž přesná definice zní, že je to mezinárodně vzdělávací program rozvoje mysli a kontroly stresu, funguje na způsobu užití mozku a mysli a jejím cílem je ovládání mysli a zároveň využití znalostí o mozkových vlnách.

José Silva, po kterém se tato metoda jmenuje, stál ve vedení základního kurzu této metody poté, co se metodě věnoval dlouhodobý několik let trvající vědecký výzkum. U nás se tato metoda začala rozšiřovat od roku 1992 a v dnešní době má více než 16 tisíc absolventů.

Cílem je dosáhnout alfa frekvence, což je úroveň snění, která přináší mnoho pozitivních jevů. Bdělý stav mozku se nachází na frekvenci beta. Využití frekvence alfy se v praxi projevuje výbornou pamětí, soustředěním, aktivací imunitní soustavy, přístupem do podvědomí či sladěním pravé a levé hemisféry. A to nejen v době, kdy sníte, ale i během náročného dne a ve vypjatých situacích.

Pokud se přihlásíte do absolvování základního kurzu, může to být pro vás hodně zajímavá zkušenost. Dozvíte se mnohé nové informace o dosud vámi nevyužitém potenciálu vaší mysli. Naučíte se používat svou mysl správně a zcela odlišným způsobem. Naučíte se, jak sestoupit do hladiny alfa, a mnohé další techniky. To, co se zde naučíte, můžete využít v praxi a dočkat se tak změň, které budete očekávat. Po absolvování kurzu můžete dosáhnout jak tělesného tak i duševního uvolnění a vhodně užívat naučené mentální techniky.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.