Síla polibku – jak jsou na tom s líbáním jednotlivá znamení? 5

Napsala | 30.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Polibek. Ať už je v jakékoliv formě – přátelský, rodinný, vášnivý, partnerský, na přivítání, rozloučení, ukonejšení, je to vždycky tak trochu intimní záležitost. S jeho pomocí chcete druhému prokázat úctu, respekt, ale také jistou náklonnost. Ať už je to polibek na tvář, na ústa, na čelo, polibek do vlasů, francouzský nebo obyčejná pusa, takzvaná „mlaskavka“ lidé mu přikládají nejrůznější významy. Pro někoho je to jen obyčejná pusa nebo polibek, o nic přece nejde. Druhý vidí už jen za obyčejnou pusou „něco víc“ a pro někoho je polibek rovnou nevěra.

Jak je na tom vaše znamení?

Znamení horoskopu toho o člověku umí prozradit hodně. Vaši povahu, rysy, charakter, co děláte rádi, co neděláte rádi. Také umí poradit, jaký parfém si vybrat, co vás může trápit za nemoci nebo také to, jak líbáte, popřípadě, jaký máte k polibkům vztah. Můžete si to ověřit v praxi. Jak líbají jednotlivá znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou jemné povahy, které potřebují v životě harmonii, nic jiného. Jsou to jedinci se sklony k tvořivosti a kreativitě, občas mohou být bohémové, kteří nemají rádi spěch a stres, obrovským obloukem se mu vyhýbají. Nesnáší hádky, většinou se je snaží uklidnit. V polibcích se neumí vždy zcela uvolnit, až příliš se kontrolují, zda to dělají dobře, není po moc rychlé, pomalé a podobně. Nepatří to mezi jejich devízu a je jedno, zda s partnerem žijí roky nebo jen pár měsíců.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou hluboké duše, které sice mohou působit nenápadně, možná až pasivně, ale mají dost energie, jen ji skrývají. Vědí, že vše má svou správnou chvíli a není třeba nic uspěchat. Počkají si dlouho na svou šanci a příležitost. Jsou to lidé velmi praktičtí a milovníci sexu. Líbání je pro ně určitá zbytečnost. Proč se s ním zdržovat, když můžete rovnou přejít k tomu hlavnímu, tedy k sexu? V něm jsou si jistí!

Přečíst  Jak začít den podle znamení – jak na to? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..