Síla polibku – jak jsou na tom s líbáním jednotlivá znamení? 2

By | 09.05.2020

Polibek. Ať už je v jakékoliv formě – přátelský, rodinný, vášnivý, partnerský, na přivítání, rozloučení, ukonejšení, je to vždycky tak trochu intimní záležitost. S jeho pomocí chcete druhému prokázat úctu, respekt, ale také jistou náklonnost. Ať už je to polibek na tvář, na ústa, na čelo, polibek do vlasů, francouzský nebo obyčejná pusa, takzvaná „mlaskavka“ lidé mu přikládají nejrůznější významy. Pro někoho je to jen obyčejná pusa nebo polibek, o nic přece nejde. Druhý vidí už jen za obyčejnou pusou „něco víc“ a pro někoho je polibek rovnou nevěra.

Jak je na tom vaše znamení?

Znamení horoskopu toho o člověku umí prozradit hodně. Vaši povahu, rysy, charakter, co děláte rádi, co neděláte rádi. Také umí poradit, jaký parfém si vybrat, co vás může trápit za nemoci nebo také to, jak líbáte, popřípadě, jaký máte k polibkům vztah. Můžete si to ověřit v praxi. Jak líbají jednotlivá znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je velmi průbojný a ambiciózní jedinec, který má až možná moc životní energie. Neustále musí něco dělat, rychle se pro spoustu věcí nadchne. Někdy bývá tak trochu rebel, i když je spontánní. Možná pro spoustu životní energie jsou jeho polibky trochu rychlé, uspěchané a zbrklé. Dostane se vám polibku občas jen tak, spontánně, ale sny o dlouhých a romantických polibcích při západu slunce, to si raději vymažte z hlavy. Ovšem Beran je učenlivý jedinec, možná se vám povede jej něčemu naučit.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je materialista jak vyšitý, potřebuje k životu nejen praktičnost, ale hlavně materiální věci. Shromažďuje nábytek, peníze, věci, protože se to může někdy v budoucnu hodit. Je klidný a vyrovnaný a takové jsou i polibky. Než někoho políbí, skutečně dobře si to promyslí, zváží všechna pro a proti. Čekání tedy může být zdlouhavé, ale samotný polibek vás umí dostat na kolena. Býci jsou snaživí, neponechají nic na náhodě, takže se můžete těšit na dlouhé a skvělé polibky!

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..