Přírodní elementy – jaké jsou ty vaše a jak ovlivňují povahu? 4

Napsala | 24.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Slyšeli jste už někdy o čtyřech základních elementech, které pomáhají víc proniknout do vaší povahy. Respektive umí ji ovlivnit, někdy více jindy naopak méně. Charakterové vlastnosti, povaha a to, jak jednáte, co je pro vás typické nebo to, co máte raději a co naopak ne. To jsou všechno věci, na které mají přírodní elementy vliv. Věříte na horoskopy? Případně věříte, že vás mohou jisté věci ovlivňovat a tím pádem vám, spolu s dalšími věcmi, určují cestu životem?

Základní elementy, které život ovlivňují

Těmi čtyřmi základními je oheň, voda, země a také vzduch. Jsou nadřazeni slunečním znamením a umí ovlivnit charakterové vlastnosti, i když ne nijak výrazně, záleží na spoustě faktorů a dalších věcech. Někdy si můžete říci, že váš kamarád, známý nebo úplně cizí člověk reaguje podobně, má podobné charakterové vlastnosti, ale narodil se v jiném znamení. Může za to právě společný element. Jaký je ten váš a jak vás ovlivňuje?

Základní element – voda

Voda je základním elementem pro Ryby, Štíra a také Raka. Jde o znamení, které je velmi citlivé a intuitivní, může ve vás vidět to, co skrýváte před světem. Jsou to jedinci používající své emoce, hloubají o spoustě věcí, umí se do druhého vcítit. Občas mohou působit záhadně a tajemně. Jestliže se v jejich okolí objeví někdo, kdo šíří negativní emoce, není to pro ně zrovna pozitivní, nechávají se snadno vykolejit. Často bývají náladoví, což jim na popularitě moc nepřidává.

Kde je jejich místo?

Ideálně tam, kde mohou pomáhat druhým, kde se cítí potřební a užiteční. Chtějí mít vlastní život a vlastní svět, ve kterém budou fungovat a něco znamenat. Tito lidé často potřebují dobít energii. Třeba tak, že budou relaxovat ve vaně plné svíček, u romantické večeře, někde sami, v tichu a v lese.

Přečíst  Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..