Přírodní elementy – jaké jsou ty vaše a jak ovlivňují povahu? 2

By | 16.11.2020

Slyšeli jste už někdy o čtyřech základních elementech, které pomáhají víc proniknout do vaší povahy. Respektive umí ji ovlivnit, někdy více jindy naopak méně. Charakterové vlastnosti, povaha a to, jak jednáte, co je pro vás typické nebo to, co máte raději a co naopak ne. To jsou všechno věci, na které mají přírodní elementy vliv. Věříte na horoskopy? Případně věříte, že vás mohou jisté věci ovlivňovat a tím pádem vám, spolu s dalšími věcmi, určují cestu životem?

Základní elementy, které život ovlivňují

Těmi čtyřmi základními je oheň, voda, země a také vzduch. Jsou nadřazeni slunečním znamením a umí ovlivnit charakterové vlastnosti, i když ne nijak výrazně, záleží na spoustě faktorů a dalších věcech. Někdy si můžete říci, že váš kamarád, známý nebo úplně cizí člověk reaguje podobně, má podobné charakterové vlastnosti, ale narodil se v jiném znamení. Může za to právě společný element. Jaký je ten váš a jak vás ovlivňuje?

Základní element – země

Země je odrazovým můstkem pro všechny, proto jsou lidé s tímto elementem velmi racionální. Jsou to jedinci velmi spolehliví, často vsází na požitky a vše, co jim země nabízí, rádi využijí. Někdy se u nich mohou projevit sklony k materialismu a tvrdohlavost by si mohli tisknout na vizitky. Jsou velmi často ambiciózní, mají umělecké sklony a ideální práce je taková, kde budete moci být co nejvíc kreativní. Chtějí práci, která je požene dopředu a bude ideální pro ty, kteří mají vysoké ambice. Chaos a nejistota je ubíjí.

Co jim chybí?

Hlavním elementem je zde země, proto občas chybí těmto lidem vzduch, někdy potřebují jen nádech a výdech, nic víc. Trochu si myšlenky utřídit, srovnat a spojit. Pomůže procházka do přírody a je jedno, zda kvůli tomu stojí jejich práce. Důležitá je rovnováha, kterou lehce postrádají. Když je toho moc, vyzkoušejte zavřít oči, nadechnout se, vydechnout a toto celé opakovat, dokud se neuklidníte.

Přečíst  Přírodní elementy – jaké jsou ty vaše a jak ovlivňují povahu? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..