Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 4

Napsala | 27.01.2019

Také máte v okolí někoho, s kým jste si porozuměli hned napoprvé? Komu jste se nebáli svěřit, s kým jste velmi rádi trávili čas a vůbec vám to nepřišlo zvláštní? Je to něco, co je tak důvěrně známé. Jste propojeni, i když se znáte chvíli, máte pocit, že se znáte snad odjakživa. A s někým to prostě nefunguje, i když se snažíte sebevíc, prostě to nejde.

Chemie přátelství

Ano, i v tomto ohledu přátelství ovlivňuje řada věcí. Musíte si být sympatičtí, to rozhodně. Musí mezi vámi zavládnout nějaká chemie, která vás spojí a určí směr přátelství. A v některých ohledech se můžete spolehnout také na znamení a astrologii. Některá znamení se totiž hodí k sobě lépe, než jiná. Jak to tedy je? Jaké přátele okolo sebe máte a v jakém jsou znamení?

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny velmi rády drží vše pod kontrolou a v podstatě k nim jen tak někdo nepronikne. Drží rády emoce pod pokličkou a takhle snaha je stojí občas spoustu úsilí. Když něco před sebou mají, tak si jdou tvrdě za svým, soustředí se na úkol a, proto v okolí nemají moc přátel. Ne vždycky je priorita hledat si přátelé. Při hledání přátel jsou zdrženlivé, mnohdy se do hovorů jen tak nezapojují. Na druhou stranu zase nevadí přátelské emoce, proto když se k nim dostanete a nevzdáte to s nimi, pak získáte dobrého a spolehlivého přítele, se kterým toho hodně zažijete.

Váhy (23. září – 23. října)

Pro Váhy je přátelství velmi, ale opravdu velmi důležité. Berou jej vážně a také všechno, co s nimi souvisí. Nikdy nezapomínají na svátky, narozeniny, na důležité dny v roce. Vždy popřejí, přidají dárek, který je důkladně promyšlen. Na sociálních sítích mají spoustu přátel, ale žádosti pečlivě vybírají. Váhy si své přátelé vybírají opravdu poctivě a pečlivě. Berou je za součást rodiny, takže jsou ochotni pro ně udělat spoustu věcí.

Přečíst  Správné víno? Vyzkoušejte se na to podívat skrz znamení! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..