Perský horoskop – jaké je to vaše znamení? 1

Napsala | 20.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Horoskopy dnes najdete ve všech kulturách, například čínský horoskop, keltský horoskop nebo ten perský. Perský horoskop se soustřeďuje a popisuje vlastnosti podle data narození, převtěluje jej do zvířat. Můžete se tak, podle data, kdy jste se narodili, najít přesně to zvíře, které má nad vámi ochrannou ruku. I když to možná působí přinejmenším zvláštně, tento perský horoskop umí být inspirací i dnes. Jde o prastarý perský horoskop, který si nyní můžete přečíst i vy! Co říkáte, vidíte se v něm?

Velbloud (27. prosince – 24. ledna)

Lidé, kteří se narodili pod tímto zvířetem jsou spolehlivými jedinci. A to ve všech směrech. Nemusíte se bát svěřit jim své finance, založit si s nimi domácnost, pořídit si společnou živnost. Nezklamou vás a neopustí. Naopak se k jejich charakteristice, kromě spolehlivosti, řadí také vytrvalost, píle, tvrdohlavost a neústupnost. Jsou přátelští k ostatním a nemají problém se životem, jsou konstantně šťastní. Do svého života si pouští podobně smýšlející jedince, proto nemívají větších problémů.

Pes (25. ledna – 24. února)

Lidé narozeni v toto datum nemívají velké a přehnané touhy a ambice v životě. Raději žijí klidným a spokojeným životem někde bokem. Žádné touhy a ambice být slavní, uznávaní nebo žít v bohatství. Jsou to lidé skromní, ale veselí a příjemní. Rádi si užívají život a vše, co jim přinese naplno, bez zbytečných problémů a komplikací. Jsou skvělými přáteli, nezkazí žádnou zábavu, jsou otevření. Nemanipulují s druhými, jsou toho názoru, že když někoho milují, řeknou mu to.

Delfín (25. února – 20. března)

Máte-li ve své ochraně delfína, pak se nemusíte ničeho bát. Povětšinou propůjčuje lidem toleranci. Nebrání se přátelství s nikým, bývá to milý člověk a vypadá to, že má rád všechny lidi okolo sebe. Spousta lidí si jej přeje mít za přátele, je oblíben, mají ho rádi nejen lidé v okolí, ale také rodina, kolegové a podobně. Mívají také úspěšné vztahy, nebývají zpravidla odmítnutí. Lidé se v jejich společnosti cítí velmi dobře.

Přečíst  Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..