Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 4

Napsala | 23.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Stojíte před volbou nového parfému? Mnohé ženy jistě vědí, že vybrat si ten správný parfém není vždy jednoduché. To, co vám voní v parfumérii nebo obchodě může zcela jinak vonět na vás, po příchodu domů. Jaká vůně by měla být ta pravá? Silná a dominantní, abyste ukázali všem, kdo ve skutečnosti jste a že se nebojíte ničeho? Nebo naopak chcete působit jemně a vyrovnaně a k tomu vám může dopomoci jemný parfém, který není nijak násilný, ale dá všem jasně najevo, kdo jste. Jak tedy vybírat svůj parfém?

Zkuste to podle znamení

Přemýšleli jste, že můžete parfém vybírat podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Vybrat si takový, který by podtrhl vaši podstatu, všechno, k čemu směřujete a k čemu spějete. Možná takový, který vám dodá sebedůvěru a podpoří vás ve vašich rozhodnutích. Možná takový, který jen jemně upozorní na to, jací ve skutečnosti jste. Jaký parfém vybrat podle vašeho znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou velmi od přírody lidé, kteří touží po pozornosti a po obdivu druhých lidí. Oblékají se podle toho, co tomu řeknou kolegové v práci, dělat věci, které se druhým zalíbí. Lidé ve znamení Lva vědí přesně, co chtějí, jsou průbojní, přitažliví a velmi, opravdu velmi sexy. Vybírají parfém, který bude oslňovat, bude novinkou, zapůsobí ihned na první nádech. Zároveň potřebují, aby lahvička parfému byla výstřední a upoutala pozornost. Jsou milovníky silice květů pomerančovníků nebo ambry.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi praktické, žádní snílci, pevně nohama na zemi, vždy racionální a přemýšliví o všem, co se okolo děje. Parfémy a vůně si pořizují velmi rádi, ale zase to není něco, za co by utrácely horentní sumy. Mají rádi výrazné vůně plné květin, například květ pomerančovníku, pačule, růže. Když toho mají nad hlavu, rádi se uchýlí k vanilce, ebenu nebo pomeranči.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 7
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..