Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 1

By | 21.10.2020

Stojíte před volbou nového parfému? Mnohé ženy jistě vědí, že vybrat si ten správný parfém není vždy jednoduché. To, co vám voní v parfumérii nebo obchodě může zcela jinak vonět na vás, po příchodu domů. Jaká vůně by měla být ta pravá? Silná a dominantní, abyste ukázali všem, kdo ve skutečnosti jste a že se nebojíte ničeho? Nebo naopak chcete působit jemně a vyrovnaně a k tomu vám může dopomoci jemný parfém, který není nijak násilný, ale dá všem jasně najevo, kdo jste. Jak tedy vybírat svůj parfém?

Zkuste to podle znamení

Přemýšleli jste, že můžete parfém vybírat podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Vybrat si takový, který by podtrhl vaši podstatu, všechno, k čemu směřujete a k čemu spějete. Možná takový, který vám dodá sebedůvěru a podpoří vás ve vašich rozhodnutích. Možná takový, který jen jemně upozorní na to, jací ve skutečnosti jste. Jaký parfém vybrat podle vašeho znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou znamení velmi silné. Jako lidé jsou nezávislí a velmi silní, nedají si jen tak něco od někoho diktovat. Ženy v tomto znamení disponují šarmem, vědí o tom a velmi dobře jej umí využívat. Právě jejich parfém bude odrážet jejich povahu, tedy nespoutanost, odhodlání, tvrdost a cílevědomost. Parfémy by v sobě měly mít nějaké ty ovocné ony, případně květinové vůně vás umí oživit. Voní vám příjemné ovocné tóny, jasmín, pačule. Nesmí rozhodně chybět smyslné pižmo!

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby touží plavat přirozeně po proudu, proto také všichni v tomto znamení hledají hlavně harmonii. Dobře se budou cítit s parfémem, který bude jemný a také svěží. Chladivé tóny jsou to pravé, oblíbí si také ovocné tóny, pokud nebudou zbytečně přeslazené. Například takový leknín, hedvábí nebo také mandarinka, ovšem zelená, to jsou pravé vůně pro Ryby.

Přečíst  Talent podle znamení – jaký je ten váš? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..