Ovoce odhalí charakteristiku – v jakém dni jste se narodili? 4

By | 15.11.2020

Horoskopy a jednotlivá charakteristika znamení může hodně ovlivňovat váš život, možná si to ani neuvědomujete a nevíte o tom. Narození v určitém znamení vám předpovídá, jací asi budete, jaké budou silné a slabé stránky, zda jste průbojní nebo se spíše schováváte v pozadí. Vliv má mnoho věcí – hodina narození, jaký máte ascendent, v jakém roce jste se narodili nebo také, který den zrovna byl. Můžete čerpat z numerologie, astrologie, přečíst si keltský horoskop nebo čínský horoskop. Víte však, jak může druh ovoce určit vaší charakteristiku?

Ovoce a charakteristika vaší osobnosti

Víte, který den jste se narodili? Pokud ne, můžete se zeptat rodiny, případně to spočítat. Právě den narození vám může nabídnout druh ovoce. A podle něj získáte stručnou osobní charakteristiku. A ač tomu nemusíte věřit, můžete pozorovat jiné znaky nebo se v charakteristice můžete rovnou poznat. Ve kterém dni jste se narodili? A jaké ovoce odhaluje vaší charakteristiku?

Neděli charakterizuje ananas

Nedělní děti nebo chcete-li nedělňátka, jsou odjakživa chráněni a říká se o nich, že nad sebou mají permanentní ochranu. Nedělňátka mívají štěstí na to, na co sáhnou. Ochrana anděla, neviditelné síly a všeho ostatního. Jste lidé, kteří jsou od přírody optimisté, nemíváte špatné nálady, rádi a často se usmíváte, nic nebývá problémem, nic není nemožné. Rádi si děláte drobné radosti a pobaví vás sebemenší maličkost. Vyznačujete se radostí ze života.

Jste sebejistí lidé, kteří hýří optimismem. Zbytečně se neshazují a nemívají černé myšlenky. Pokud ano, už to je hodně špatné. Obvykle životem proplouvají bez problémů, jakoby jim někdo nahoře umetal cestičku. Když se objeví sebemenší problém nebo odpor, pak znervózníte a nevíte, jak zareagovat. Někdy dokonce nečekaně a zbytečně zaútočíte, protože se s neúspěchem nebo odporem nesetkáváte.

Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..