Ovoce odhalí charakteristiku – v jakém dni jste se narodili? 2

By | 28.09.2020

Horoskopy a jednotlivá charakteristika znamení může hodně ovlivňovat váš život, možná si to ani neuvědomujete a nevíte o tom. Narození v určitém znamení vám předpovídá, jací asi budete, jaké budou silné a slabé stránky, zda jste průbojní nebo se spíše schováváte v pozadí. Vliv má mnoho věcí – hodina narození, jaký máte ascendent, v jakém roce jste se narodili nebo také, který den zrovna byl. Můžete čerpat z numerologie, astrologie, přečíst si keltský horoskop nebo čínský horoskop. Víte však, jak může druh ovoce určit vaší charakteristiku?

Ovoce a charakteristika vaší osobnosti

Víte, který den jste se narodili? Pokud ne, můžete se zeptat rodiny, případně to spočítat. Právě den narození vám může nabídnout druh ovoce. A podle něj získáte stručnou osobní charakteristiku. A ač tomu nemusíte věřit, můžete pozorovat jiné znaky nebo se v charakteristice můžete rovnou poznat. Ve kterém dni jste se narodili? A jaké ovoce odhaluje vaší charakteristiku?

Středu charakterizuje mandarinka

Mandarinka se často schovává za slupky, podobně na tom můžete být také vy. Jistá dávka exhibicionismu však ve vás sídlí. Rádi na sebe upozorňujete, ale svým vzhledem. Musí být atraktivní, netradiční i výjimečný. Buďto se snažíte vypadat elegantně a na první dobrou dobře nebo naopak chcete svým vzhledem šokovat okolí. Každopádně oblékání vám není jedno a k tomu se váže také chování a vystupování. Dáváte si na něm dosti záležet. Nejste rádi, když vás někdo omezuje nebo něco přikazuje.

Čtvrtek charakterizuje hruška

Hruška je jedno z nejdostupnějších druhů ovoce a lidé jej mají rádi. Je jí všude plno, proto i vás je všude plno. Máte rádi lidi a jejich společnost. Jste si dobře vědomi vaší intuice a toho, že vás jen tak někdo neoblbne. Vaše kreativita je opravdu dobrá a všestranná. Máte velkou spoustu nápadů bohužel však ne pevnou vůli k dotažení do konce. Chcete všechno hned, jakmile se to nepodaří, jdete od toho.

Přečíst  Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..