Ovoce odhalí charakteristiku – v jakém dni jste se narodili? 1

By | 30.10.2020

Horoskopy a jednotlivá charakteristika znamení může hodně ovlivňovat váš život, možná si to ani neuvědomujete a nevíte o tom. Narození v určitém znamení vám předpovídá, jací asi budete, jaké budou silné a slabé stránky, zda jste průbojní nebo se spíše schováváte v pozadí. Vliv má mnoho věcí – hodina narození, jaký máte ascendent, v jakém roce jste se narodili nebo také, který den zrovna byl. Můžete čerpat z numerologie, astrologie, přečíst si keltský horoskop nebo čínský horoskop. Víte však, jak může druh ovoce určit vaší charakteristiku?

Ovoce a charakteristika vaší osobnosti

Víte, který den jste se narodili? Pokud ne, můžete se zeptat rodiny, případně to spočítat. Právě den narození vám může nabídnout druh ovoce. A podle něj získáte stručnou osobní charakteristiku. A ač tomu nemusíte věřit, můžete pozorovat jiné znaky nebo se v charakteristice můžete rovnou poznat. Ve kterém dni jste se narodili? A jaké ovoce odhaluje vaší charakteristiku?

Pondělí charakterizuje citron

Narodili jste se v pondělí? Pak vás charakterizuje právě citron. Chcete a hodláte být všude, na každém místě a ideálně v první linii. Máte zápal a rozhodnutí děláte spontánně, ovšem vždy je to dobré rozhodnutí. Chcete okouzlit a ohromit své okolí a lidi vedle sebe. Pokud dostanete možnost podílet se na čemkoliv, čemu věříte, pak uděláte nemožné. Ženy narozené v pondělí udělají takřka nemožné, jen aby imponovaly druhým lidem, je jedno, zda to budou muži či ženy.

Úterý charakterizuje jablko

Jablko na první pohled vypadá často hezky, skvostně a je krásně lesklé. Spousta lidí je obdivuje a vy také chcete být obdivování, rádi jste středem pozornosti. Chcete mít okolo sebe lidi, kteří vás budou obdivovat a chválit. Víte velmi dobře, jak zaujmout druhé, máte dobrý smysl pro humor a vyvinutý smysl pro spravedlnost. Jste zvědaví a všeteční, takže čas od času vás to může uvést do špatné situace, která bude mít negativní vliv na váš život.

Přečíst  Znamení horoskopu Váhy - Díl IV.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..