Odpuštění nevěry – jak naložíte s nevěrou podle znamení? 6

Napsala | 26.11.2019

Odpuštění je věcí, kterou ne každý zvládá a umí. Odpustit je lehké, ale skutečně zapomenout a přenést se přes to, co se stalo, není vždy jednoduché. A je jedno jestli jde o nějakou křivdu z dětství, prozrazení tajemství, které vás tíží, rozchod s přítelem, hádka s kamarádkou nebo samotná nevěra, která může narušit vztahy hned několika lidí. Umíte odpouštět? Jak se vyrovnáváte s tím, že vám někdo ublíží? Jak přijímáte nevěru? A dokážete se ze všeho otřepat a zase dál, třeba i ve stejném vztahu? Když vás zradí někdo, koho milujete, je to velmi bolestivé. Mnohdy máte pocit, že už to nikdy nepřebolí. Jak můžete reagovat podle znamení? Může vám v tom ohledu nějak pomoci?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ženy ve znamení Střelce hodně věří druhým a znamená to pro ně opravdu všechno. Váží si těch, kteří nelžou a jsou poctiví. Když se objeví zrada nebo nevěra, neví jak začít znovu. Je pro ně takřka nemožné odpustit nebo začít věřit dál. Potřebují mnohonásobné ujištění od silnějších jedinců, že věřit se vyplatí. K sobě také hledají silná znamení, se kterými vytvoří pevné vztahy. Odvaha, poučení z minulosti i schopnost věřit druhým jsou devízou pro vybudování nového vztahu či odpuštění pro stávající.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi nerozdávají svou důvěru hned každému na potkání. Je pro ně těžké dát druhému důvěru, a pokud se tak stane, jde o člověka, který je vyznamenaný. Když dotyčný ublíží, je to pro Kozoroha rána. Naučit se odpouštět a znovu věřit? Běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem. Kozorozi mají často pocit, že pokud se objeví nevěra, nemá cenu věřit nikomu a ničemu, nezasloužíte si vztah, ve kterém bude důvěra jedním z hlavních bodů. Je dobré neházet všechny do jednoho pytle a naučit se rozlišovat, kdo si důvěru zaslouží a kdo naopak nezaslouží.

Přečíst  Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..