Odpuštění nevěry – jak naložíte s nevěrou podle znamení? 1

Napsala | 07.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Odpuštění je věcí, kterou ne každý zvládá a umí. Odpustit je lehké, ale skutečně zapomenout a přenést se přes to, co se stalo, není vždy jednoduché. A je jedno jestli jde o nějakou křivdu z dětství, prozrazení tajemství, které vás tíží, rozchod s přítelem, hádka s kamarádkou nebo samotná nevěra, která může narušit vztahy hned několika lidí. Umíte odpouštět? Jak se vyrovnáváte s tím, že vám někdo ublíží? Jak přijímáte nevěru? A dokážete se ze všeho otřepat a zase dál, třeba i ve stejném vztahu? Můžete na to jít přes znamení.

Jak začít znovu věřit?

Když vás zradí někdo, koho milujete, je to velmi bolestivé. Mnohdy máte pocit, že už to nikdy nepřebolí. Věřili jste, doufali a milovali a všechno se jednou informací změní. Je těžké tento fakt přijmout, těžké odpustit a začít znovu důvěřovat. Jak můžete reagovat podle znamení? Může vám v tom ohledu nějak pomoci?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Ženy ve znamení Vodnáře jsou velmi otevřené a chápající. I když ostatní lidi soudí podle toho, jaké mají vlastnosti a jak se prezentují, jejich mysl je často otevřená. Umíte si vše v sobě zpracovat a ve chvíli, kdy je potřeba začít znovu důvěřovat, jde vám to snadněji, než druhým znamením. Netaháte do nových vztahů hříchy z minula, nejste typ, který při první hádce bude vyčítat nevěru. Meditací si krásně vyčistíte hlavu a negativum berete jako posílení.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou velmi citlivé, někdy až přecitlivělé. Když se setkají se zradou, může je to rozmetat na kousky. Podlehnou splínu, začnou v sobě stavět ochrannou zeď, přes kterou nikoho nepustí. Bolest v sobě udržujete dlouho, někdy ji i pěstujete. Jste rádi, když vás druzí litují, často jste vědomě obětí. Sebevědomí klesá, ovlivňuje to život po všech stránkách. Zkuste se zamyslet, proč se nevěra stala.

Přečíst  Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..