Ochranný talisman – který je pro vaše znamení ten pravý? 3

Napsala | 11.12.2018

Talismany nebo amulety. Pro mnoho lidí jen obyčejný kus nějaké věci. Jiní v něj vkládají velkou důvěru a věří, že jim v mnoha ohledech umí pomoci a přinést jim štěstí, lásku, zdraví, osobní blahobyt i kariérní růst. A ta třetí kategorie? Ta je u sebe má, pro „strýčka příhodu“, kdyby náhodou, tak se něco stane. Nevěří tomu sice až tak zcela, ale co kdyby náhodou, že.

Amulet přesně pro vás

Když si chcete pořídit talisman nebo amulety, pak musíte vybírat ty správné. Hned tak nějaký vám na vše, co potřebujete, nepomůže. Nejlepší je vybírat podle účelu. Tedy pro jaký účel jej chcete využívat. Určitým vodítkem může být také vaše znamení. Podle toho si vyberete amulet nebo talisman, který je ten pravý.

Váhy

Váhy jako takové jsou nerozhodné. Touží po harmonii a kráse, takže se snaží vše udržovat v rovnováze. Pro váhy je nejlepším amuletem srdce. To jasně poukazuje na lásku a také na zamilovanost. Dále si mohou pořídit hvězdu jako amulet nebo talisman, což jim do života přinese pozitivní vývoj a také naději, kterou potřebují všechna znamení.

Štír

Štír je silné a nezdolné znamení, které se jen tak něčeho nezalekne. Možná i proto je jejich amuletem štír. Ten napomáhá dodat sílu a štěstí. Skvělým amuletem je také žába, která napomáhá prosperitě a také plodnosti. Žába jako amulet údajně pomáhá proti neplodnosti či ženským zdravotním problémům.

Střelec

Toto dynamické znamení potřebuje amulet nebo talisman, který jej umí mírnit a ochraňovat na všech cestách, které podnikne. Pro Střelce, stejně jako pro Váhy, je ideální hvězda. Je to opět také symbol naděje a také je to pomoc pro nalezení cesty ven z mnoha problémů. Skvělým amuletem může být také sova, což je symbol životní moudrosti.

Přečíst  Odpočíváte? Jak na to podle znamení zvěrokruhu? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..