Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 6

Napsala | 28.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte svůj oblíbený parfém, který roky používáte a nehodláte na něm nic měnit? Přeci jen, když se s něčím spokojíte a najdete to, co je opravdu pro vás vhodné, nechcete se toho vzdávat. Dokonce i lidé okolo vás jasně říkají, že tato vůně vám sluší a sedí. Lidé odjakživa mají rádi nejrůznější vůně. Někdo miluje levanduli, pro jiného je to velmi aromatické. Jak je to u vás? Máte oblíbenou vůni? Vybíráte často svíčky, sprchové gely, éterické olejíčky nebo cokoliv dalšího podle vaší oblíbené vůně?

Vůně podle znamení

Možná se budete divit, ale je to tak. Vaše znamení může mít vliv na to, jakou vůni si vyberete a k jaké inklinujete. Obecně jsou vůně hodně důležité v životě. Vzpomínáte si, jak babička voněla vždycky levandulí, nebo peřiny voněly heřmánkem, který do nich dávala? Jaká vůně může být pro vás ta pravá podle znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou ohnivým znamením a často jsou to lidé, kteří si okolí a všechno až moc idealizují. Jsou upřímní, jejich život je aktivní a dobrodružný. Proto se k nim také nehodí jen tak obyčejná vůně, ale taková, která podnítí a podpoří jejich zápal, energii a také fantazii, které mají mnoho. Cizí vůně jako například kari nebo chilli je to pravé, možná ještě šafrán, který má v sobě nádech exotiky. Vyhnout by se měli takovým klasickým vůním jako je růže a další domácké květiny.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou ambiciózními jedinci, kteří mají cíl a jdou si plně za ním. Jsou rádi úspěšnými, ale mají většinu věcí vydřených a zasloužených. Kladou na sebe velké nároky, proto není od věci, když vsadí na vůně, které jim pomohou dostat se do psychické pohody, uvolnit se a trochu relaxovat. Například heřmánek, vůně kávy nebo rozmarýn je to, co jim pomůže. Vyhnout by se měli těžkým vůním.

Přečíst  Erotogenní zóny – jací jste v posteli podle znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..