Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 4

Napsala | 19.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte svůj oblíbený parfém, který roky používáte a nehodláte na něm nic měnit? Přeci jen, když se s něčím spokojíte a najdete to, co je opravdu pro vás vhodné, nechcete se toho vzdávat. Dokonce i lidé okolo vás jasně říkají, že tato vůně vám sluší a sedí. Lidé odjakživa mají rádi nejrůznější vůně. Někdo miluje levanduli, pro jiného je to velmi aromatické. Jak je to u vás? Máte oblíbenou vůni? Vybíráte často svíčky, sprchové gely, éterické olejíčky nebo cokoliv dalšího podle vaší oblíbené vůně?

Vůně podle znamení

Možná se budete divit, ale je to tak. Vaše znamení může mít vliv na to, jakou vůni si vyberete a k jaké inklinujete. Obecně jsou vůně hodně důležité v životě. Vzpomínáte si, jak babička voněla vždycky levandulí, nebo peřiny voněly heřmánkem, který do nich dávala? Jaká vůně může být pro vás ta pravá podle znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou rádi ve středu zájmů, potřebují ke svému životu neustálý obdiv druhých lidí. Jsou přirozenými vůdci, neumí stát někde v koutě. Jejich vůně by proto měla být lehká a svěží, například citron, citrus, limetka nebo pomeranč. Rovněž pro ně nejsou vhodné syntetické vůně, raději by měli vybírat co nejvíc přírodní parfémy a vůně, které podnítí jejich přirozenou energii, neutlumí je. Vůně, které působí chladně a nepřístupně nejsou ideální, takže cypřiš nebo mátu raději vyškrtnout.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi pečlivé a někdy až puntičkářské, mají svatou trpělivost, logické myšlení a také jsou velmi pracovití. Potřebují mít v životě svůj pevný řád, kterého se drží. Nejsou proto žádnými experimentátory, co se vůní týče. Chtějí, aby vůně domova splynula s interiérem a prostředím, nebyla příliš dominantní ani vtíravá. Pomůže jim například kokos, vanilka, sladké dřevo a podobně, zkrátka vsadit a teplé a hřejivé vůně. Co pro ně není ideální? Šalvěj, je až příliš aromatická a Panny, které nerady vybočují z řady.

Přečíst  Nový rok a znamení – jak by jej měli prožívat? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..