Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 3

Napsala | 27.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte svůj oblíbený parfém, který roky používáte a nehodláte na něm nic měnit? Přeci jen, když se s něčím spokojíte a najdete to, co je opravdu pro vás vhodné, nechcete se toho vzdávat. Dokonce i lidé okolo vás jasně říkají, že tato vůně vám sluší a sedí. Lidé odjakživa mají rádi nejrůznější vůně. Někdo miluje levanduli, pro jiného je to velmi aromatické. Jak je to u vás? Máte oblíbenou vůni? Vybíráte často svíčky, sprchové gely, éterické olejíčky nebo cokoliv dalšího podle vaší oblíbené vůně?

Vůně podle znamení

Možná se budete divit, ale je to tak. Vaše znamení může mít vliv na to, jakou vůni si vyberete a k jaké inklinujete. Obecně jsou vůně hodně důležité v životě. Vzpomínáte si, jak babička voněla vždycky levandulí, nebo peřiny voněly heřmánkem, který do nich dávala? Jaká vůně může být pro vás ta pravá podle znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

V Blížencích se perou dva protichůdné světy a často řeknou jednu věc a za pár vteřin udělají obrat. Bývají všude a nikde, mnohdy jsou chvíli tiché a následně uragánem na každém večírku. Právě pro ně jsou ideální směs několika vůní. K tělu jim bude sedět levandule a máta, které umí jemně a přitom příjemně uvolnit energii, nejrůznější květinové vůně nebo vkusné směsi citronu s mátou a podobně. Stopku u nich mají hořké vůně, které je spíše zablokují.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou velmi citliví a vnímají jedinci, kteří se zaměřují na rodinu a své blízké. Někdy s nimi až nezdravě cloumají emoce, takže příjemná vůně jim může pomoci. Ideální vůně je pro ně levandule, která má uklidňující účinky. Jsou to také domácí typy, takže když bude mít něco vůni vanilky nebo kakaa, což jim evokuje domov a pečení, budou nadmíru spokojeni. Vyhnout by se měli vůním dřeva.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 8
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..