Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 2

Napsala | 29.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte svůj oblíbený parfém, který roky používáte a nehodláte na něm nic měnit? Přeci jen, když se s něčím spokojíte a najdete to, co je opravdu pro vás vhodné, nechcete se toho vzdávat. Dokonce i lidé okolo vás jasně říkají, že tato vůně vám sluší a sedí. Lidé odjakživa mají rádi nejrůznější vůně. Někdo miluje levanduli, pro jiného je to velmi aromatické. Jak je to u vás? Máte oblíbenou vůni? Vybíráte často svíčky, sprchové gely, éterické olejíčky nebo cokoliv dalšího podle vaší oblíbené vůně?

Vůně podle znamení

Možná se budete divit, ale je to tak. Vaše znamení může mít vliv na to, jakou vůni si vyberete a k jaké inklinujete. Obecně jsou vůně hodně důležité v životě. Vzpomínáte si, jak babička voněla vždycky levandulí, nebo peřiny voněly heřmánkem, který do nich dávala? Jaká vůně může být pro vás ta pravá podle znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je znamení ohnivé, proto mívá dostatečné množství životní energie. Jsou to lidé průbojní a také mají své ambice, za kterými si plynule jdou. Často žijí velmi rychlým a intenzivním životem, proto jim voní také průbojnější vůně jako kmín, pepř nebo také oblíbená skořice. Všechny vůně umí podnítit psychiku a rozdmýchat tak oheň, který je v Beranovi zapálen. Nejsou zrovna fanoušky sladkých a ovocných vůní takže jahody, meloun, nektarinky a podobně, to není ono.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou realisté a také velcí praktici. Mají vyrovnanou a klidnou povahu a rádi se obklopují hezkými a luxusními věcmi. Jejich živlem je země, proto nepřekvapí, když sáhnou po květinách nebo zemitých vůních. Vhodná je pro ně vůně růže nebo také rybízu či například různé květinové kombinace. Lehké a vzdušné, to jsou jejich vůně, kterými jsou typičtí. Vyvarovat by se měli vůním, které jsou velmi těžké a spíše je drží při zemi.

Přečíst  Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..