Oblíbená květina – prozradí, jakou máte povahu 4

By | 06.08.2020

Každá žena ráda dostává květiny a nemusí to být jen k narozeninám nebo svátku, pugét potěší i jen tak. Mnohdy ženy říkají, že je jedno, jakou květinu dostanou, jsou rády, že si na ně někdo vzpomněl. Přeci jen, každá žena má svou oblíbenou květinu. Některé se líbí klasické karafiáty, které jiné ženě mohou připadat příliš obyčejné, a raději sáhne po krásné růži.

Květiny a povaha

Proč se vlastně někomu líbí sedmikrásky a jinému naopak orchideje? Oblíbená květina může symbolizovat vaší povahu, emoce, rysy a může vás vlastně tak trochu charakterizovat. Velmi často se tak povaha podobá právě květině, která se vám líbí. To nás přivádí k otázce. Jaká je vaše oblíbená květina? Shoduje se vaše povaha s popisem květiny?

Mák

Povaha lidí, kteří mají v oblibě květy máku je živá a nadšená. Cokoliv se před nimi objeví, chtějí vyzkoušet vše nové, do všeho se vrhají s elánem a nadšením. Mají energie na rozdávání, jsou kreativní jedinci, umí se dobře vyjadřovat slovně, mají velmi dobré komunikační dovednosti, které rádi využívají nejen v pracovním, ale i v osobním životě.

Jasmín

Jasmín je pro mnoho lidí nevinný, proto i tito lidé mohou takoví být. Mají smysl pro styl, rádi experimentují a zkoumají nové věci, nebojí se proto výzev. Pro někoho jsou možná maličko tajemní, jsou romanticky založení, proto od nich můžete čekat romantická gesta. Rádi cestují a čím větší exotika, tím lepší.

Tulipán

Milovníci tulipánů jsou dobrosrdeční a rádi dělají dobré a správné věci pro svou rodinu a okolí. Rodinu milují, podobně jako své přátelé a dáte jim vše, co potřebují a chtějí. Jsou citliví, rádi přemýšlejí, hledají rádi změny, umí se přizpůsobit bez problémů, jsou velmi tvární. Cestují velmi rádi, nedělá jim problém seznamovat se s druhými lidmi.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..