Novoroční předsevzetí – jaká jsou ta nejčastější? 2

Napsala | 11.01.2019

S odchodem starého roku spousta lidí bilancuje. Ohlíží se za uplynulým rokem, přemýšlí, co se v něm stalo, co bylo dobře, co naopak špatně. Celkově jej hodnotí. Byl dobrý? Skvělý? Špatný? Nebo se to špatné poctivě střídalo s tím dobrým?. Můžete začít pracovat na tolika nových věcech! Spousta lidí si proto dává různá novoroční předsevzetí!

Dáváte si je také?

Někdo je v tomto ohledu pečlivý, sepisuje poctivě vše, co potřebuje a chce dodržet, co se mu povede, to si svědomitě odškrtne. Spousta lidí naběhne odhodlaně prvního ledna vše plnit, ale v průběhu roku jejich pevná vůle polevuje. Jaká nejčastější novoroční předsevzetí existují? A dáváte si je také?

Sportovat

Možná víc sportovat, možná začít vůbec sportovat. Je to prostředek k hubnutí, ale také vám může pomoci v jiných ohledech. Budete se díky tomu cítit lépe, cvičení a sport obecně vyplavuje endorfiny, posílí to vaše zdraví, nebudou vás bolet záda, zvládnete časem náročnější věci, nebudete se zadýchávat do schodů a podobně.

Jíst lépe a pravidelně

Ono to v mnoha ohledech souvisí s hubnutím. Když se zaměříte na svůj jídelníček, můžete zjistit, že pravidelná a vyvážená strava jde s hubnutím ruku v ruce. Nepřecpávejte se, jezte pětkrát denně, začněte den snídaní, dopřejte si ke každé porci zeleninu, svačte dopoledne ovoce, vyhýbejte se sladkostem a smaženému jídlu.

Najít si novou práci

Nebaví vás práce, ve které aktuálně působíte? Je to otrava, chodíte tam jen kvůli penězům a ani těch není mnoho? Chcete-li změnit práci jen kvůli finanční stránce, pak zkuste nejdřív zajít za svým nadřízeným a promluvit si o zvýšení platu. Vyjmenujte, co vše děláte, co možná děláte navíc a domluvte se. Pokud to nejde, zkuste hledat něco nového, co by vás nejen bavilo, ale také vám dopřálo dobrý život.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 10.10.2016 do 17.10.2016
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..