Nevěra – jak jí vnímají jednotlivá znamení? 6

Napsala | 03.06.2019

Ač si myslíte, že zrovna váš partner je ten, který vás nikdy nepodvede, ruku do ohně za něj stejně dát nemůžete. Život prostě musíte brát takový, jaký je. Nevěra nebo chcete-li, flirt není ničím příjemným, to uzná každý. Ať už je to ze strany muže či ženy, musíte se s tímto faktem smířit a začít to řešit. Pro někoho je nevěra krokem k tomu, aby ukončili dlouhodobý vztah a všechno za sebou spálili, někteří se pokoušejí o nápravu a snaží se to vyřešit.

Problém dnešní doby?

Asi si říkáte, jak je možné, že kdysi nevěry nebyly? Rozvodů nebo rozchodů tolik nebylo, takže logicky. Je nevěra problémem jen dnešní doby? Je to moderní „nemoc“ která postihuje páry? Nebo si partneři kdysi víc věřili? Víc zůstávali spolu? Nebo je to vina sociálních sítí a všeho okolo? Moderní telefony, tablety, počítače a všechno ostatní umí nevěru pěkně odhalit. Jak se vůbec na nevěru dívají jednotlivá znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelec je ohnivé znamení, které vyniká svým idealismem a také svou nezměrnou upřímností. Jsou aktivní a dobrodružní a podobný mají také život. Jsou to lidé energičtí, extrovertní a také milují svůj život a vše, co se v něm odehrává. Rádi využívají příležitosti a nebrání se jim. Když se okolo nich objeví někdo, kdo jim nabídne sex nebo zálety, ve většině případů neumí odmítnout.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh je vášnivým jedincem, který rád pečuje o svého partnera a snesl by mu klidně i modré z nebe. Na druhou stranu umí být pěkně arogantní a také velmi nedůvěřivý. Když je Kozoroh zadaný, snaží se případné nevěry utajit, jak to jen jde, protože nechce ublížit svému protějšku. Je schopen si najít někoho mimo domov poměrně snadno a rychle, je vášnivým a hovorným jedincem.

Přečíst  Nahá krása – jak se k vašemu tělu staví muži podle horoskopu? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..