Nevěra – jak jí vnímají jednotlivá znamení? 1

Napsala | 09.05.2019

Ač si myslíte, že zrovna váš partner je ten, který vás nikdy nepodvede, ruku do ohně za něj stejně dát nemůžete. Život prostě musíte brát takový, jaký je. Nevěra nebo chcete-li, flirt nebývá ničím příjemným, to uzná každý. Ať už je to ze strany muže či ženy, musíte se s tímto faktem smířit a začít to řešit. Pro někoho je nevěra krokem k tomu, aby ukončili dlouhodobý vztah a všechno za sebou spálili, někteří se pokoušejí o nápravu a snaží se to vyřešit.

Problém dnešní doby?

Asi si říkáte, jak je možné, že kdysi nevěry nebyly? Rozvodů nebo rozchodů tolik nebylo, takže logicky. Je nevěra problémem jen dnešní doby? Je to moderní „nemoc“ která postihuje páry? Nebo si partneři kdysi víc věřili? Víc zůstávali spolu? Nebo je to vina sociálních sítí a všeho okolo? Moderní telefony, tablety, počítače a všechno ostatní umí nevěru pěkně odhalit. Jak se vůbec na nevěru dívají jednotlivá znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Jako partner bývá Vodnář velmi zbožňovaný, druhá strana jej velmi miluje a mnohdy k němu i vzhlíží. Je upřímný, spravedlivý a také laskavý, což jsou dobré atributy. Jako partner si však s věrností moc hlavu neláme a snaží se užívat života a všeho, co mu přináší. Proto se neumí mnohdy soustředit jen na jeden partnerský vztah, ale mívá hned několik paralelních vztahů.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou klidné znamení, které dává velký důraz na rodinu a manželství. Pro rodinu umí Ryby udělat takřka cokoliv. Nicméně jen ty, které jsou stabilní a bývají věrné. S takovými je život a vztah velká výhra. Existují však v tomto znamení jedinci, kteří bez mrknutí oka mají vedle sebe milenku a nejen jednu a umí to ještě velmi dobře zaobalit. Vždyť o nic nejde, ne?

Přečíst  Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..