Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 5

By | 18.01.2021

V životě každého člověka se dříve či později objeví nějaké ty zdravotní neduhy. Něco je vrozeno, kdy jste se s problémy už narodily, něco je dáno dědičně, tedy máte predispozice pro jednotlivá onemocnění a další získáte během života. Pátrali jste někdy nad tím, proč máte tu či onu nemoc? Lékařská astrologie je jedním z oborů samotné astrologie a naznačuje, které neduhy, choroby a nemoci mohou mít jednotlivá znamení a jaký to má následně na zdraví vliv. Rozložení planet v horoskopu je tedy důležité jak pro psychickou tak i fyzickou kondici.

Nemoci a znamení

Hvězdy a planety mohou mít vliv na zdraví jednotlivých znamení. Můžete být náchylnější k určitým nemocem nebo určitému okruhu nemocí. Na co je dobré dát si pozor? Čeho se vyvarovat nebo před čím sebe a třeba i své blízké a rodinu chránit? Jaké nemoci mohou hrozit právě vašemu znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy mají jemnou povahu a potřebují mít v životě harmonii a soulad. Často mívají problémy s trávením, nemohou sníst vše, na co si ukážou. Když stravu neřeší, problémy se stupňují. Objevují se u nich časté průjmy, které se střídají se zácpou. Jejich zažívání některé potraviny jednoduše nezpracuje, je důležité vysledovat, jaké to jsou. Jejich pokožka je citlivá, pozor na hydrataci, pravidelný pitný režim.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři mají duši hodně hlubokou a mohou působit pasivně, až nenápadně. Štíři jsou milovníci sexu, mohou je proto trápit pohlavní orgány a vše s nimi spojené. Různé záněty, bakterie, kvasinky nebo dokonce pohlavně přenosné nemoci. Občas je mohou pozlobit také pohlavní hormony, které se dostanou do nerovnováhy. Ženy by si měly dávat pozor na vaječníky, chodit pravidelně na kontroly, muži zase musí dávat pozor na varlata.

Přečíst  Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..