Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 1

Napsala | 28.11.2019

V životě každého člověka se dříve či později objeví nějaké ty zdravotní neduhy. Něco je vrozeno, kdy jste se s problémy už narodily, něco je dáno dědičně, tedy máte predispozice pro jednotlivá onemocnění a další získáte během života. Pátrali jste někdy nad tím, proč máte tu či onu nemoc? Lékařská astrologie je jedním z oborů samotné astrologie a naznačuje, které neduhy, choroby a nemoci mohou mít jednotlivá znamení a jaký to má následně na zdraví vliv. Rozložení planet v horoskopu je tedy důležité jak pro psychickou tak i fyzickou kondici.

Nemoci a znamení

Hvězdy a planety mohou mít vliv na zdraví jednotlivých znamení. Můžete být náchylnější k určitým nemocem nebo určitému okruhu nemocí. Na co je dobré dát si pozor? Čeho se vyvarovat nebo před čím sebe a třeba i své blízké a rodinu chránit? Jaké nemoci mohou hrozit právě vašemu znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou jako znamení mnohdy komplikovaní. Jsou velmi přemýšliví a hloubaví, takže spontánnost a rozjařenost u nich moc nehledejte. Chodí rádi vzpřímeně a chůze je pro ně typická, proto jsou důležité svaly dolních končetin. Mohou se projevovat problémy všeho druhu s kotníky a křečovými žílami. Pokud nedbají na správný stravovací režim a životosprávu, pak může potrápit hladina cukru nebo vyšší cholesterol. Pozor na problémy se žlučníkem.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou znamení velmi citlivé, může mít sklony k emotivním výkyvům nálad. Rádo o sebe a své zdraví pečují, ale někdy se jim to může vymstít v podobě problémů s imunitou, což zajistí nachlazení, angíny a chřipky. Pozor, aby se nemoci nepřechodily v zápal plic. Neustálé nemoci pro ně nejsou zrovna pozitivem. Stresy a nervové vypětí jim nedělají dobře. Problémy se mohou objevovat s nohama, nejčastěji kyčle a chodidla.

Přečíst  Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..