Nejčastější sny – co mohou o vás prozradit? 2

Napsala | 01.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Probudíte se ráno a marně přemýšlíte. Něco se vám zdálo, ale pořádně si neumíte vzpomenout na to, co to bylo. Vzpomínáte si jen na drobnosti, z paměti však velmi rychle mizí. Během jedné noci se podle studií odehraje čtyři až pět snů. Také chcete vědět, co se vám během těch snů zdá? To se bohužel asi nedozvíte. Některé sny se poměrně pravidelně opakují.

Promluva podvědomí

Skrz sny k vám proplouvají tužby, přání, sny a myšlenky, které jsou ukryty hluboko ve vašem podvědomí. Během spánku se mysl uvolňuje, už nad ní nemáte kontrolu. Právě přes sny se můžete snadno dovtípit, co vás trápí, o čem sníte. Snů může být samozřejmě mnoho, ale existuje pár věcí, které se u lidí objevuje velmi často. Jaké věci to jsou?

Nedochvilnost

Máte ve snu domluvenou schůzku, ale nestíháte ji? Jste z toho nervózní, snažíte se vše stihnout, ale nejde to. Může to poukazovat na to, že se obáváte změn, které mohou přijít, zejména těch změn, které v životě nečekáte. Můžete lpět na svém stereotypu a změna vás vyvede z míru.

Ve snu létáte

Kdo už někdy ve snu nelétal, jakoby snad ani nebyl. Zpravidla to poukazuje na to, že jste v životě odsekli nějaké to břímě, osvobodili jste se od nějaké zátěže, která vás tížila a držela dole. Nyní si můžete užívat volnost.

Smrt

Často se spojuje s negativními emocemi. Může to poukazovat také na to, že jste došli do bodu, kdy jste schopni a připraveni se rozloučit s něčím, co už v životě nemá místo, co už je minulost a vy to umíte pustit.

Sex

Vzbudíte se a cítíte mravenčení? Právě se vám zdálo o sexu s kolegou, s idolem nebo dokonce o sexu se ženou? Znamená to, že vám může chybět souznění, intimita nebo třeba i dobrý sex.

Přečíst  LSD: Obávaná droga, nebo užitečná věc v psychoterapii?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..