Nejčastější sny – co mohou o vás prozradit? 1

Napsala | 01.07.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Probudíte se ráno a marně přemýšlíte. Něco se vám zdálo, ale pořádně si neumíte vzpomenout na to, co to bylo. Vzpomínáte si jen na drobnosti, z paměti však velmi rychle mizí. Během jedné noci se podle studií odehraje čtyři až pět snů. Také chcete vědět, co se vám během těch snů zdá? To se bohužel asi nedozvíte. Některé sny se poměrně pravidelně opakují.

Promluva podvědomí

Skrz sny k vám proplouvají tužby, přání, sny a myšlenky, které jsou ukryty hluboko ve vašem podvědomí. Během spánku se mysl uvolňuje, už nad ní nemáte kontrolu. Právě přes sny se můžete snadno dovtípit, co vás trápí, o čem sníte. Snů může být samozřejmě mnoho, ale existuje pár věcí, které se u lidí objevuje velmi často. Jaké věci to jsou?

Pády

Je jedno, z čeho, jestli z postele, z budovy nebo odkudkoliv. Mnohdy můžete dokonce i procitnout a úlekem se probudit. Co to o vás prozrazuje? Možná jste se ocitli v situacích, které nemáte pod kontrolou. Stojíte před rozhodnutím, ale nevíte, pro co a jak se rozhodnout.

Vypadávání zubů

Není to nic příjemného, otevřete ústa a z nich se vysypou vaše zuby, jste u zubaře a padá vám zub za zubem. Znamená to, že se můžete s něčím v životě trápit. Popřípadě to může znamenat také to, že jste v životní situaci, ve které cítíte bezmoc, to může evokovat to, že jste bez zubů.

Sny o penězích

Zdá se vám o penězích? Že je vydáváte nebo od vás utíkají? Může to znamenat to, že vás v brzké době čekají nečekané výdaje. Může to být i znamení toho, že o penězích často přemýšlíte, protože jich máte nedostatek.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Nejčastější sny – co mohou o vás prozradit? 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..