Nahá krása – jak se k vašemu tělu staví muži podle horoskopu? 3

Napsala | 18.06.2019

Vztahy muži kontra ženy se řeší snad odnepaměti. Miluje mne? Líbí se mu jen mé tělo? To jsou otázky, které si často pokládají ženy. A řeší, zda skutečně muže lze svést a úplně ho uhranout. Čím tedy muže svedete? Snad každý člověk, nejen muž, má své slabé místo. Pro někoho je to dobré jídlo, které mu je naservírováno, pohoda u televize, relax v lázních nebo u moře. Jak je to s muži a ženami?

Svést muže podle znamení?

Nahá krása! Jak se muži stavějí k nahému ženskému tělu? Kde je jeho slabé místo? Co můžete využít ve svůj prospěch? Možná se na to zkuste podívat skrz horoskopy. Jak třeba uhranout muže ve znamení Vah? Co zase na vašem těle bude milovat muž ve znamení Střelce? Jak se k nahé kráse staví třeba Štíři? To všechno můžete zkusit poodhalit a porozumět tak mužům, ovšem vše je individuální, na to nezapomeňte.

Blíženci (22. května – 21. června)

Muži narozeni ve znamení Blížence jsou velmi výrazní a nelze je jen tak přehlédnout. Svou osobností jsou v centru dění a nevadí jim to. Bývají výřečnými jedinci, kteří jsou ke všemu také inteligentní. Dvě stránky osobnosti se v nich perou. Milují na ženách krásnou šíji a moci se jí dotknout, ať už rukou nebo polibky na šíji a na krk. Oni sami zbožňují polibky na krku.

Rak (22. června – 22. července)

Muži narozeni ve znamení Raka jsou citliví, empatičtí a řeší hodně pocity. Láska je pro ně nesmírně důležitá a jsou schopni pro ni udělat opravdu hodně. Tradiční hodnoty jako rodina, děti, manželka. Raci jsou vyznavači ženských tvarů, počítají se mezi „horňáky“ tedy ty, kteří opěvují krásu ženských ňader, jejich pevnost a velikost. Rádi je sledují ve výstřihu, očima rádi spočinou na hezké podprsence a podobně.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 11
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..