Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 2

By | 06.09.2020

Oblečení mělo ze začátku praktickou stránku, kdy pomohlo od zimy, zakrylo, co bylo třeba a také pomáhalo před úrazy a podobně. Později se z něj stal také prostředek, kterým se vyjadřuje to, co skutečně cítíte, jací ve skutečnosti jste. Někdo je vyznavačem stylu hippie, jiný zase nesnese nic jiného, než byznys oblečení nebo prudce elegantní. Jsou muži, kteří rádi chodí v obleku a pak ti, kteří se nejlépe cítí v džínách a tričku. Také ženy zbožňují šaty, ať už letní nebo podzimní, nebo ty, které v šatech vídáte zřídkakdy.

Oblečení podle horoskopu

Horoskop a znamení obecně má vliv opravdu silný, mnohdy si ani sami neumíte představit, co všechno může, vědomě i nevědomě, ovlivňovat a kde všude zasahuje či vás formuje. Znamení může ovlivňovat do určité míry také to, jak se oblékáte nebo jak je dobré se oblékat. Jak jste na tom právě vy?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani mají velké množství životní energie, jsou velmi průbojní a také mají ambice, kterých chtějí dosáhnout. Umí se nadchnout pro mnoho věcí, takže se u nich může objevit také nadšení a láska k módě. Síla a energie se odráží nejen v jejich jednání a životě, ale také v oblečení. Rádi se cítí bezpečně, ale zároveň vyjadřují svou moc a sexualitu. Šedé myšky? Tak to tady nehrozí, chtějí vynikat nad ostatními. Nejsou u nich nijak zvláštní extravagantní outfity.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci mají smysl pro materiální věci a také pro praktickou stránku věci. Jsou vyrovnaní, klidní a pohodoví, hodně pracují a chtějí být zabezpečení. Proto i v oblečení vsází na pohodlnost, krásu a hlavně praktičnost. Neřeší, zda mají na sobě poslední výkřiky módy, ale zároveň nenosí kousky, které jsou levné nebo dokonce napodobeniny nějakých značek. Mají své oblíbené a toho se pevně drží.

Přečíst  Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..