Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 1

By | 04.03.2020

Oblečení mělo ze začátku praktickou stránku, kdy pomohlo od zimy, zakrylo, co bylo třeba a také pomáhalo před úrazy a podobně. Později se z něj stal také prostředek, kterým se vyjadřuje to, co skutečně cítíte, jací ve skutečnosti jste. Někdo je vyznavačem stylu hippie, jiný zase nesnese nic jiného, než byznys oblečení nebo prudce elegantní. Jsou muži, kteří rádi chodí v obleku a pak ti, kteří se nejlépe cítí v džínách a tričku. Také ženy zbožňují šaty, ať už letní nebo podzimní, nebo ty, které v šatech vídáte zřídkakdy.

Oblečení podle horoskopu

Horoskop a znamení obecně má vliv opravdu silný, mnohdy si ani sami neumíte představit, co všechno může, vědomě i nevědomě, ovlivňovat a kde všude zasahuje či vás formuje. Znamení může ovlivňovat do určité míry také to, jak se oblékáte nebo jak je dobré se oblékat. Jak jste na tom právě vy?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři nebývají z těch, které jen tak přehlédnete. Milují originalitu, takže se nespokojí jen s nudnou šedí, často jdou hlavou proti zdi, plavou proti proudu, řeší věci nekonvenčně a jinak, než jsou lidé zvyklí. Nejsou tedy z těch, kteří by sledovali, jaké jsou nejnovější trendy, šli s dobou a dělali jen a přesně to, co určuje móda. Zároveň to neznamená, že na módu a oblečení kašlou. Jejich styl bývá netradiční a velmi osobitý, proto pro některé může být divný a špatný. Vodnáři jsou rádi jiní.

Ryby (21. února – 20. března)

Jemnost a klid, tak by se dali jednoduše popsat lidé ve znamení Ryb. Často se obrací na duchovno a harmonie je tím, co je uzemňuje a pomáhá jim být klidnými. Co se outfitu týče, mají rádi jemnost a eleganci. Mohou na sebe obléknout takřka cokoliv, ale oni nejsou úplně fanoušci strakatých barev a vykřičených vzorů. Jemnost a elegance je to, co je pro ně klíčové.

Přečíst  Výklad snů – jak se mohou měnit podle znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..