Milenec podle znamení – jaký je ten váš partner? 6

Napsala | 03.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Znamení ovlivňuje možná víc věcí, než si myslíte. Nepřikládáte mu moc velkou váhu? Ovšem přečtete-li si nějakou charakteristiku, pak zjistíte, že zase tak daleko od pravdy není, mnoho věcí sedí. Vybíráte parfém podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Řešíte květiny, čísla na konci roku vašeho narození a vše další. Rozdělovat podle znamení můžete také své partnery. K někomu se hodí výbušnější a temperamentnější znamení, někdo k sobě potřebuje klidnějšího jedince. A jak je to se znamením a vztahem k sexu? Má na to právě znamení vliv?

Jaký je milenec?

Podle znamení poznáte spoustu věcí, například také to, jaký může být váš partner milenec. Vkládá do sexu spoustu energie? Snaží se myslet na vás nebo je rychlík a jde mu o jeho vlastní potěšení? Může kdykoliv a kdekoliv? Nebo se na vše potřebuje připravit a má to podobně také se sexem? Jaký je váš partner milenec podle znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Muži ve znamení Střelce vládnou vztahu, nemají rádi nudu a stereotyp, takže se sami snaží nacházet stále nové a nové podněty. Hledají v životě ideál ženy, který v podstatě neexistuje. Pokud mají pocit, že je někde „tráva zelenější“ neváhají a jdou jinam. Vyžadují stabilní lásku od partnerky, ale ne vždycky jí stoprocentně dávají tento cit zpátky. Jsou sexuálními přeborníky, rádi se vrhají do intimních dobrodružství. Milují fázi lovu, kdy se musí snažit ulovit ženu.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi muži jsou až příliš důstojní, takže se jen tak nepřestanou kontrolovat. A to platí také v oblasti intimity. Sex se spojuje s láskou, citem a romantikou, což u něj málokdo čeká. Hlídá si, co se jeho partnerce bude líbit, co naopak nebude, chce, aby z toho měla co nejlepší prožitek. Ostřejší praktiky jsou jim cizí, není to nic pro pacifisty. Někdy může být rychle po všem, ale žena neodchází takřka nikdy zklamaná.

Přečíst  Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..