Milenec podle znamení – jaký je ten váš partner? 5

Napsala | 29.10.2019

Znamení ovlivňuje možná víc věcí, než si myslíte. Nepřikládáte mu moc velkou váhu? Ovšem přečtete-li si nějakou charakteristiku, pak zjistíte, že zase tak daleko od pravdy není, mnoho věcí sedí. Vybíráte parfém podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Řešíte květiny, čísla na konci roku vašeho narození a vše další. Rozdělovat podle znamení můžete také své partnery. K někomu se hodí výbušnější a temperamentnější znamení, někdo k sobě potřebuje klidnějšího jedince. A jak je to se znamením a vztahem k sexu? Má na to právě znamení vliv?

Jaký je milenec?

Podle znamení poznáte spoustu věcí, například také to, jaký může být váš partner milenec. Vkládá do sexu spoustu energie? Snaží se myslet na vás nebo je rychlík a jde mu o jeho vlastní potěšení? Může kdykoliv a kdekoliv? Nebo se na vše potřebuje připravit a má to podobně také se sexem? Jaký je váš partner milenec podle znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Muži ve znamení Váhy jsou často rozpolcené osobnosti. Někdy z nich číší dokonalost sama, jsou pozorní, milí a vtipní, na straně druhé je strhne touha, která umí zničit i harmonický vztah. Harmonie je pro něj důležitá, ale někdy se mu zatemní mozek a sex je pro něj jediný ukazatel. Vyhovuje jim podřízená role, kdy i žena určuje, co je v sexu dobře a důležité. Potřebují vedle sebe ženu, která je impulzivní, přístupná a tolerantní.

Štír (24. října – 22. listopadu)

O Štírech se v souvislosti se sexem často hovoří jako o nekorunovaném králi. Milují sex, jsou jimi posedlí, zbožňují ho, dýchali by pro něj. Také Štíři potřebují svou svobodu, jsou na ni takřka závislí. Umí se ženám skvěle dvořit, nešetří květinami, dárky, komplimenty. Snaží se, aby jim žena podlehla, což se většinou stává. Sám si vybírá, s kým skončí v posteli. Vášeň a chuť na sex může během setiny sekundy vystřídat emoční odtažitost, kdy se obleče, suše poděkuje a jde jinam, zase lovit.

Přečíst  Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..