Milenec podle znamení – jaký je ten váš partner? 4

Napsala | 24.10.2019

Znamení ovlivňuje možná víc věcí, než si myslíte. Nepřikládáte mu moc velkou váhu? Ovšem přečtete-li si nějakou charakteristiku, pak zjistíte, že zase tak daleko od pravdy není, mnoho věcí sedí. Vybíráte parfém podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Řešíte květiny, čísla na konci roku vašeho narození a vše další. Rozdělovat podle znamení můžete také své partnery. K někomu se hodí výbušnější a temperamentnější znamení, někdo k sobě potřebuje klidnějšího jedince. A jak je to se znamením a vztahem k sexu? Má na to právě znamení vliv?

Jaký je milenec?

Podle znamení poznáte spoustu věcí, například také to, jaký může být váš partner milenec. Vkládá do sexu spoustu energie? Snaží se myslet na vás nebo je rychlík a jde mu o jeho vlastní potěšení? Může kdykoliv a kdekoliv? Nebo se na vše potřebuje připravit a má to podobně také se sexem? Jaký je váš partner milenec podle znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou tady od toho, aby byli obdivováni. Ve skrytu duše se domnívají, že jim nemůže odolat žádná žena. Mají pocit, že ve všem vynikají, ale sex s nimi bývá poměrně rychlý a ne vždycky to je otázka vznešenosti, často myslí na sebe. Po tomto výkonu očekávají samé chvály na svou osobu. Od žen čekají naprostou oddanost, tedy ve chvíli, kdy si vzpomenou na sex, ona by měla být připravená. Podřízená žena je to pravé pro ně, musí mít hlavní slovo a to ve všem!

Panna (23. srpna – 22. září)

U mužů ve znamení Panny to není jednoduché, nejsou ti, kteří by ženu dobývali, spíše čekají, až začne sama žena. Chce-li však žena do života věrného a spolehlivého partnera, je na správném místě! Jde o člověka, který je něžný, jemný a milý, oddaný a ochotný si ženu hýčkat. Zda je za tím skutečná romantika nebo kalkul, to je otázkou. Sex s ním nebude ohňostrojem vášně a nespoutanosti, není vynalézavý a pravděpodobně budete muset převzít iniciativu, ale nechá se snadno přemluvit k různým technikám.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..