Měsíční čínský horoskop od 01.12.2017 do 01.01.2018

By | 20.08.2020
Krysa: 

Hlavně se nepleťte do záležitostí, které se vás přímo netýkají. Okolí vám sice může vytýkat alibismus, ale situace je daleko složitější. Při vaší povaze by to nakonec dopadlo tak, že člověk, kterého se problémy bytostně týkají a jehož existenci ohrožují, by seděl a poplakával nad zlým světem, zatímco vy byste se starali o něco, s čím nemáte nic společného.


Buvol: 

Hlavně se sami nepřiřazujte do skupiny lidí, kteří by na sobě měli šetřit, protože si nic kvalitního vlastně ani nezaslouží. Když se bude mluvit o vašem vlastním počítači, který si za své vlastní peníze kupujete, nenechte si namluvit, že nic kvalitního vlastně ani nepotřebujete. Chtějte stroj, který vám bude vyhovovat po funkční stránce, a zároveň se vám bude líbit i vzhledově.

Tygr: 

Vytrvalá práce vám přináší značné peníze. Na své schopnosti můžete sice být právem pyšní, ale přesto byste měli být opatrní a nedávat své pozitivní pocity moc najevo. Když to uděláte, riskujete stav, kdy se kolem vás začnou shromažďovat davy, které z vás peníze začnou tahat. Vy je sice nějak akutně nepotřebujete, ale přesto byste je z ruky dávat neměli.


Zajíc: 

Nastává doba, kdy byste měli myslet nejdříve na sebe a až potom na ostatní. Jakmile se v práci začne mluvit o nejrůznějších posunech, netajte se s tím, že máte zájem o vyšší postavení. Zajímá vás zejména proto, že by tam byla podstatně zajímavější práce, než je tak, kterou děláte nyní. To ale nikomu nevysvětlujte, protože by to kolegové stejně nepochopili.


Drak: 

Opět hrozí, že si naběhnete na dobře známé vidle. Než se rozhodnete dát znovu šanci člověku, který vás už několikrát zklamal, dobře si to rozmyslete. Může se sice tvářit jako ztělesněná nevinnost a tvrdit vám, že se zásadně změnil, ale skutečnost není zdaleka tak jednoznačná. Dokud vás potřebuje, chová se slušně – a jakmile vás potřebovat přestane, vrátí se do starých kolejí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 29.05.2017 do 05.06.2017


Had: 

Váš pracovní potenciál je daleko vyšší, než si sami myslíte. Opravdu by bylo dobré, kdybyste alespoň jednou poslechli kamarády a místo hrdého sezení v koutě v práci i v soukromí nahlas řekli, co vlastně chcete a o co stojíte. Překvapení to bude zejména pro partnera. Zjistí, že ohledně budoucnosti máte stejné plány a hned vám v jejich uskutečňování nabídne spolupráci.


Kůň: 

Než se rozhodnete, že si vezmete půjčku nebo požádáte o hypotéku, zajímejte se o všechno, co je s tím spojené. Kromě své vlastní banky si zjistěte i podmínky, které nabízí konkurenční finanční ústavy. Když vám pomoc nabízejí známí, nestyďte se jejich pomoci využít. Mohou vám totiž zajistit podmínky, které jsou neveřejné a tedy podstatně příznivější než ty, které najdete na netu.


Koza: 

Počítejte s měsícem, kdy nevíte, kam dřív skočit. Kromě pracovních povinností vás čekají i nejrůznější společenské aktivity. Těm se nevyhnete a navíc se na ně musíte dobře připravit. Naštěstí máte dostatek dobrého vkusu a nové společenské roucho si pořídíte za velice příznivou částku. Nasaďte svůj okouzlující úsměv a běžte do společnosti zařizovat to, co se vám v rámci pracovní doby vyřídit nepodařilo.


Opice: 

I když je zima a nevlídno, od vás se v rámci pracovních povinností chce, abyste se vrhli do plánování záležitostí, které se budou odehrávat ve vrcholném létě. Nebojte se, zvládnete to! Kromě své obvyklé práce však musíte počítat i s několika služebními cestami. Doma tím moc nadšení nebudou, ale vy jim už dokážete vysvětlit, že to momentálně jinak nejde.


Kohout: 

Úvahy o vaší další budoucnosti začínají nebezpečně nabírat na obrátkách. Najednou si uvědomujete, že musíte energicky říznout do záležitostí, kterým jste se až dosud vyhýbali. Pokud sami v tomto ohledu dostatek odvahy nemáte, požádejte osvědčeného kamaráda, aby šel na rozhodující jednání s vámi. Dovnitř ho sice nepustí, ale vám bude stačit, že je za dveřmi.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.10.2016 do 01.11.2016


Pes: 

Kromě toho, co dělat musíte, byste si měli najít i to, co dělat jen chcete. Soustředěnou pozornost byste měli věnovat i vlastní relaxaci. Dostatek spánku není ve vašem případě luxus, ale nutnost. Když nejste dostatečně odpočatí, vaše výkonnost klesá a vy můžete zkazit i to, co jindy zvládáte naprosto bez problémů. Dostatek času, který věnujete sami sobě, funguje jako ta nejlepší investice, kterou si můžete dát.


Vepř: 

Konec roku je ve vašem případě vždycky spojený s řešením rodinných záležitostí. Plánujete společné akce, smiřujete rozhádané tetičky a organizujete sváteční návštěvy. Pozor byste si však měli dát na peníze, které do těchto akcí chcete investovat. Když jich dáte moc, budou mít všichni pocit, že se jen předvádíte – a když budete šetřit, ohodnotí vás jako lakomce.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..