Měsíční čínský horoskop od 01.12.2016 do 01.01.2017

By | 08.08.2020
Krysa: 

Patříte k těm opravdu zajímavým. Zatímco vaši kolegové a většina známých se snaží práci vyhnout obloukem, vy děláte všechno pro to, abyste ji zvládli co nejvíce a zároveň v co nejlepší kvalitě. Pokud za to čekáte peníze, přijdou, a bude jich tolik, že vám zbude nejen na to, abyste svým blízkým udělali radost, ale i na rezervy, které se vám dosud vytvořit nepodařilo.


Buvol: 

Hlídejte si výdaje, které mohou lehce převýšit vaše aktuální příjmy. Zároveň si zkontrolujte to, kam je posíláte, protože je možné, že něco platíte dvakrát. Pokud se dětí týče, měli byste je kontrolovat nenápadně, ale důsledně. Když to neuděláte, hrozí, že se za vašimi zády zapletou do problémů, s jejichž řešením pak budete mít spoustu práce, a které vás navíc budou stát spoustu peněz.

Tygr: 

Je potřeba, abyste posílili rodinné vazby. Vaši příbuzní potřebují vaši velkorysost a v neposlední řadě i váš zdravý rozum, který jim pomůže odfiltrovat věci podstatné od nepodstatných. V další etapě je potřeba, abyste partnerovi rozmluvili jeho až příliš velkorysé nápady, které se týkají konce roku. Silvestr v Aspen je sice skvělý, ale pro vás bohužel nedostupný.


Zajíc: 

Soustředit se nedokážete, i když se o to opravdu snažíte. Počítejte s tím, že budete přes veškerou snahu dělat chyby, které pak musíte s vypětím všech sil napravit. Pokud chcete seznam nepříjemností, které vás v tomto měsíci potkají, snížit nebo dokonce úplně zrušit, zmírněte především pracovní tempo a než něco pustíte z rukou, pro jistotu to dvakrát zkontrolujte!


Drak: 

Přiznejte si, že je potřeba, abyste se překonali, potlačili svou vrozenou velkorysost a ještě jednou prošli a eventuelně i pozměnili strukturu svých výdajů. V další etapě popřemýšlejte o nových pojistkách, které byste mohli ještě v tomto roce uzavřít. Zároveň se překonejte a zeptejte se zaměstnavatele, zda by vám na vaše spoření nějakou částkou nepřispěl.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.11.2016 do 01.12.2016


Had: 

Čím víc měsíc pokračuje, tím jste spokojenější. Situace se tříbí a vy jste spokojení, protože máte konečně ve všem jasno. Potěší vás i rodiče a zástupci starší generace vůbec. Přiznají, že můžete mít občas pravdu a zbytečně se s vámi nehádají. Ve druhé polovině měsíce si pořiďte nové společenské roucho. Na žádné večírky ani plesy jste jít nechtěli, ale osud to vidí jinak.


Kůň: 

Velice dobře dopadnou veškerá úřední jednání včetně soudů. Pokud jste se dosud soudili bez sebemenšího pozitivního efektu, můžete čekat, že se věci obrátí k lepšímu a vy konečně získáte pevnou půdu pod nohama. Do konce roku se celá záležitost sice ani omylem nevyřeší, ale vy máte konečně naději na dohledný konec, což je v tomto případě to nejdůležitější…


Koza: 

Neobyčejně vás překvapí děti, které ukážou, že mají ohledně své další budoucnosti naprosto konkrétní představy. Když přijdou s tím, že se pokusí dostat na zahraniční studia, neříkejte jim, že to bude náročné, ale snažte se všestranně podpořit jejich sebevědomí. Když nahlas přiznáte, že vám jejich rozhodnost imponuje, protože vy byste něco takového v jejich věku nedokázali, bude to dokonalé!


Opice: 

Když se rozhodnete něco ukončit, udělejte to tak, aby cesta zpátky už v žádném případě nebyla. Když se vaše nyní už bývalá láska odstěhuje z dosud společného bytu, na nic nečekejte a co nejrychleji vyměňte zámky. Schůzky si domlouvejte jen v případě, že na nich potřebujete něco opravdu důležitého vyřídit. Jakékoliv úvahy o tom, že by se všechno mohlo ještě jednou vrátit, zakažte druhé straně i sobě!


Kohout: 

Nálada, která kolem vás vládne, je sice z valné části pracovní, ale taky optimistická. Pokud jste čekali na vyšší pracovní postavení, záhy zjistíte, že postavení sice přijde, ale peníze s ním spojené, nejsou zdaleka takové, jak jste čekali. Nadřízení vás sice ujišťují, že jde o záležitost, která se časem uladí a vylepší ve váš prospěch, ale vám tyto řeči náladu moc nevylepší.

Přečíst  Čínský měsíční horoskop od 1.8.2018 do 1.9.2018


Pes: 

Peníze nemáte, ale budete je potřebovat. Je docela možné, že se najde šance, abyste si koupili auto, které se vám už dlouho líbí a které by vám navíc po všech stránkách vyhovovalo. Pokud se domluvíte s partnerem a oba uznáte, že jde o šanci, která je ojedinělá a hned tak se nevrátí, překonejte hrdost, obraťte se na rodiče a poproste je, aby vám chybějící částku půjčili.


Vepř: 

Když to jde, nepospíchejte a hrajte na čas. Je docela možné, že se hned začátkem roku změní buď předpisy nebo rovnou zákony, a vy na své opatrnosti docela slušně vyděláte. V každém případě si však hlídejte peníze, které vydáte na vánoční dárky. Když místo deseti maličkostí darujete jednu nebo dvě cenné věci, bude to pro vás i pro obdarovaného daleko lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..