Měsíční čínský horoskop od 01.11.2016 do 01.12.2016

By | 05.12.2020
Krysa: 

Daleko intenzivnější pozornost potřebuje vaše rodina. Je možné, že si starší příbuzný vyžádá vaši přítomnost, protože musí s někým nestranným probrat své zásadní životní rozhodnutí. V takovém případě musíte odolat veškeré touze po manipulaci a poradit mu pouze to, co mu bude ku prospěchu. O vaší velkorysosti se sice nikdo nedozví, ale vás bude hřát u srdce.


Buvol: 

Vaše pracovní popularita zásadně stoupá a vy si projevy přízně svých nadřízených vyloženě užíváte. Potíž vám však může dělat kolega, který se cítí ohrožený a který se ze všech sil snaží, aby se prokázalo, že nejste tak dobří, jak se všem zdá. Dejte mu jasně najevo, že jste jeho aktivity zareagovali, a nenápadně ho ujistěte, že to, že byste se ho báli, opravdu nehrozí.

Tygr: 

Připravte se na setkání, které vám do života vnese nezvyklé emoce. Člověka, s nímž se střetnete tváří v tvář, jste už dlouho neviděli – a když jste si viděli naposledy, nebylo to ani pro jednoho z vás příjemné. Pokuste se aktivovat veškerou svou velkorysost a chovat se tak, jako byste na všechno zapomněli. Dotyčný to možná neocení, ale vy budete mít klidné spaní…


Zajíc: 

Než v práci naletíte na krásné řeči o potřebě budovat tým a přijít s novými nápady, chvíli přemýšlejte. V lepším případě hrozí, že vystřílíte své skvělé nápady, které pak začne za své myšlenky vydávat někdo jiný. V horším se vás bezprostřední nadřízený začne bát, protože (právem) pochopí, že ho svou pouhou existencí ohrožujete, a začne se snažit, abyste co nejrychleji vypadli.


Drak: 

To, že jste po dlouhých úvahách dospěli k zásadnímu životnímu rozhodnutí, je naprosto vaše věc. Přesto vezměte v úvahu, že nežijete ve vzduchoprázdnu a se svým rozhodnutím co nejdříve seznamte alespoň rodiče. Nejde o to, že byste od nich vyžadovali schválení, které už dávno nepotřebujete, ale o to, aby se tak důležité informace nedozvěděli dřív od cizích.

Přečíst  Michal David - rak


Had: 

Neustálé narážky, jimiž vaše okolí nevybíravě naznačuje, že byste měli cvičit, protože jinak se v náležité fyzické kondici neudržíte, jsou sice nepříjemné, ale přesto byste se nad nimi měli zamyslet. Podrobte se zátěžovému testu v podobě rychlé procházky prostřídané během, a sami zjistíte, že vám nic jiného nezbude, protože vaše fyzická kondice je opravdu v háji.


Kůň: 

Obrňte se trpělivostí! Budete ji potřebovat ve styku s lidmi, kterým sice do vašeho života nic není, ale přesto se vás budou neustále vyptávat. Příbuzné si srovnáte bez problémů, ale s pracovními kolegy to bude horší. Těm pak musíte naprosto natvrdo dát najevo, že i vy o nich víte leccos, na co byste se mohli ptát a co by jim příjemné nebylo.


Koza: 

Buďte rádi, že patříte k lidem, kteří mají rádi budoucnost pod kontrolou. Pokud v tomto měsíci dáte dohromady veškeré své finanční závazky, které musíte do konce roku splatit a taky to uděláte, zajistíte si jak klidný konec roku, tak upřímný obdiv vašeho miláčka. Sám přizná, že nechápe, jak to děláte, protože on sám by něčeho takového schopen nebyl.


Opice: 

Vaše cena pro budoucího zaměstnavatele je vysoká, ale neměli byste na to hřešit. Pokud budete v tomto měsíci svou cenu neustále šroubovat a vyžadovat stále nové benefity, je docela možné, že dojdete k bodu, kdy vám je přestane nabízet. Pak vám sdělí, že jste pro něj sice zajímaví, ale že vás nezaplatí, takže je mu líto. Chcete to riskovat nebo vsadíte na rozum?


Kohout: 

Pokud zjistíte, že jste se mýlili, vsaďte na vrozený smysl pro pravdu a nahlas to přiznejte. Bude to sice nepříjemné, ale kdybyste trvali na svém, mohly by následky být daleko horší. Vaše jednání ocení nejenom lidé, kterých se to týká, ale i váš partner. Když vás hodnotí jako nejférovějšího člověka, kterého kdy poznal, vůbec to nepřehání, o lichocení nemluvě…

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 18.12.2017 do 25.12.2017


Pes: 

Nad jedovatými poznámkami, které na svou adresu uslyšíte, klidně mávněte rukou. Člověk, který vám je adresuje, si dobře uvědomuje, že vám nesahá ani po kotníky. Překvapí vás však reakce vašeho partnera. Do vašich záležitostí se obvykle neplete, ale tentokrát na vaši obranu vystartuje tak, že budete jen koukat a přemýšlet, kde se v něm taková bojovnost vzala…


Vepř: 

Prohlédněte si svou domácnost tak, jako byste tam přišli poprvé. Dlouhých večerů využijte ke kontrole knihovny, ze které vyřadíte, rozdáte a odprodáte všechno, co už nepotřebujete a co vám zbytečně zabírá místo. Když se se stejnou energií vrhnete na šatník, který si probírku taky zaslouží, budete unavení, ale zase si vychutnáte domov, kde se dýchá daleko lehčeji.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..