Měsíční čínský horoskop od 01.08.2017 do 01.09.2017

By | 18.02.2020
Krysa: 

Život vás konfrontuje s vašimi sny a představami – a vy zjišťujete, že vlastně můžete být docela spokojení, protože se vám jich plní opravdu hodně. Přesto by bylo dobré, kdybyste alespoň část tohoto měsíce využili k uvažování o tom, kam další část svého života nasměrovat. Předejdete tak nudě, která vás nutí, abyste zbytečně riskovali, a zároveň si do svého života nevnesete zbytečné problémy.


Buvol: 

Ať se děje cokoliv, je potřeba, abyste přesně a do posledního detailu dodržovali veškeré pokyny a nařízení. To, že jste na dovolené, v tomto směru žádnou výjimku neznamená. Když přijde váš životní druh nebo spolucestující s tím, že se vyhnete placení mýta nebo něčeho podobného, nesmíte za žádných okolností souhlasit. Pokuta, kterou byste dostali, by vám nadlouho znepříjemnila život.

Tygr: 

Když se doma začnete hádat o peníze, chovejte se s noblesou. V upřímné chvíli pak můžete přemýšlet, zda váš životní druh nemá náhodou tak trochu pravdu. Pokud usoudíte, že ano, neomlouvejte se moc okázale, protože by to vypadalo nevěrohodně. Bude lepší, když nenápadně přehodíte výhybku a začnete se chovat tak, aby váš miláček byl spokojenější, než dosud.


Zajíc: 

O zážitky, které jste prožili kdysi dávno, se podělte s dětmi, které jsou teď zhruba ve stejném věku. Bude to překvapení, protože zareagují přesně tak, jak jste v jejich letech reagovali vy. Když se pak na zpáteční cestě zastavíte za prarodiči a všechno jim popíšete, pocítíte, že generační propojení není jen pustým pojmem, ale zcela skutečnou a hmatatelnou realitou.


Drak: 

Dejte si pozor, aby vás vaše velkorysost nepřipravila o něco, na co máte nezpochybnitelný návrh! Netvařte se, že jde o něco, co vás vůbec nezajímá, ale jasně řekněte, že se o to ošidit nenecháte. Překvapení to bude zejména pro vaše odpůrce. Ti čekali, že se vzdáte bez boje, a teď uvažují, zda vás mají pokusit vyšachovat, nebo zda ze svých nároků prozíravě ustoupí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 26.06.2017 do 03.07.2017


Had: 

Pokud končíte nějakou životní etapu, měli byste svým blízkým alespoň v nejhrubších obrysech vysvětlit, proč to děláte a co si od toho slibujete. Nadšení sice ani nadále nebudou, ale alespoň pochopí, že vy máte své důvody, které musí brát vážně. Hovor příjemný nebude, ale alespoň budete mít jistotu, že kolem vašeho rozhodnutí nevzniknou zbytečné fámy a dezinformace.


Kůň: 

Jde o období, kdy si musíte vybrat, zda si budete užívat, nebo zda začnete o svém životě přemýšlet z dlouhodobější perspektivy. Když usoudíte, že nastal čas, kdy byste měli spoustu věcí přehodnotit, neváhejte a seznamte s tím svého partnera. S údivem zjistíte, že bude nadšený, protože na podobný posun už dlouho čekal a teď se mu jeho sen konečně začíná plnit.


Koza: 

Za to, že jsou věci, kterým nerozumíte, se nestyďte. Může vás uklidnit, že vy se chováte naprosto normálně! Pozor si dávejte zejména na lidi, které znáte jako mluvky, co slibují, ale nic z toho, co slíbili, nehodlají splnit. Pokud si všimnete, že hrozí, že jim naletí někdo, s kým máte dobrý vztah, nenápadně ho na to upozorněte. To, zda vás vezme vážně, je už jenom jeho věc.


Opice: 

Pokud někdo řeší své životní problémy tím, že od vás odejde, v žádném případě ho nezdržujte. Seberte veškerou svou hrdost a tvařte se, jako by se nic nestalo. O tom, jaké byly skutečné důvody jeho rozhodnutí, se dozvíte až v polovině měsíce. Velice vás to překvapí, ale nakonec budete rádi, že situaci vyřešil sám, a že vás do toho žádným způsobem nezatahoval.


Kohout: 

I když jsou dovolené a všichni si užívají, je potřeba, abyste si dali pozor na váhu. Nejrůznější dobrůtky, jimiž vás kamarádi zejména při grilování cpou, sice chutnají skvěle, ale na váze se podepisují velice nepříznivě. Zkuste na každou grilovačku přinést velkou mísu zeleninového salátu, kterým ošidíte žaludek, do něhož se pak tolik vábné krkovičky nevleze.

Přečíst  Čínský měsíční horoskop od 1.9.2018 do 1.10.2018


Pes: 

Potíže mohou být s partnerem a s vaším majetkem. Pokud nechcete mít doma zbytečné stresy, měli byste se domluvit a určit si přesné rozdělení majetku. Kamarády, kteří budou říkat, že jste právě udělali první krok k rozchodu, neposlouchejte. Tím, že do tak citlivé záležitosti vnesete pořádek, uděláte pro stabilitu svého vztahu víc, než si dokážete představit.


Vepř: 

Moc dobře vám udělá trochu intenzivnější péče o zdraví. Když vám lékař navrhne lázně, nevysvětlujte mu, že na podobné extravagance nemáte čas, ale zeptejte se, kam a kdy byste měli vyrazit. Pokud to finance uvolní, vezměte s sebou partnera, který si takovouto péči taky zaslouží. Do vašeho vztahu tím navíc vnesete čerstvý vítr. Udělá vám oběma moc dobře.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..