Měsíční čínský horoskop od 01.08.2016 do 01.09.2016

By | 23.06.2020
Krysa: 

Člověk, který vám vysvětluje, že máte opustit svou aktuální práci, a jít do jeho firmy, vás sice láká pěkně, ale vy přesto musíte přemýšlet. Pokud nevíte, co dělat, vyžádejte si čas na rozmyšlenou a celou záležitost si pořádně promyslete. Pravděpodobně zjistíte, že rizika jsou větší než možný pozitivní efekt, a dotyčného zdvořile odmítnete.


Buvol: 

Nabídky na multilevel a podobné aktivity vyslechnete, protože jste lidé zdvořilí, ale tím to skončí. Vzhledem k tomu, že kolem sebe máte pár lidí, kteří se pro něco podobného rozhodli a potom litovali, nehrozí, že byste rozmnožili jejich řady. Když se pak dozvíte, že by to pro vás znamenalo vstupní poplatek nebo jinou podobnou investici, veškerou diskusi utnete.

Tygr: 

Když se vám něco nepovede, nemusíte hledat vinu v sobě – a to ani v případě, kdy si to myslí jak vaši spolupracovníci, tak partner. Z nezdařené akce si ale můžete vzít poučení, které vám pomůže ve chvíli, kdy se do podobné situace dostanete znovu. Naštěstí se záhy najde příležitost, kdy se vám podaří chybu opravit a získat víc než to, co jste v prvním kole ztratili.


Zajíc: 

Kromě práce, za kterou jste placení, a kterou vzhledem ke své povaze neumíte vykonávat jinak než dobře, si musíte najít čas na relaxaci. Dejte na partnera, který chce už dlouho vyrazit buď na dovolenou nebo alespoň na prodloužený víkend, a zajeďte si někam, kde jste ještě nebyli. Půjde o dobrou investici, protože si tam odpočinete a zároveň najdete inspiraci pro práci.


Drak: 

Jakmile podlehnete tolik módní prokrastinaci, půjde všechno do háje. Ve vašem případě je totiž potřeba, abyste pracovali nejen ve chvíli, kdy jste nadšení, ale i v momentě, kdy se vám ani trochu nechce. Ve chvíli, kdy byste své povinnosti časově nezvládli a nedodrželi termín, by si vás šéf podal tak, že by to zranilo vaši sebeúctu, na které si tolik zakládáte…

Přečíst  Magické rostliny pro Střelce


Had: 

Všechno probíhá klidně a nic vás neohrožuje. Kromě obvyklých povinností si najdete čas i na kamarády, kterým jste se v poslední době věnovat nemohli. Snažte se, abyste se s nimi sešli alespoň jednou tak, abyste nemuseli pospíchat a v klidu probrali všechno, co vás zajímá. Dopad, který má podobná akce na vaši psychickou pohodu, je vpravdě nezaplatitelný!


Kůň: 

Jde o další měsíc, kdy byste měli bez obav, energicky a velkoryse investovat do své budoucnosti. Cestujte, ale zároveň využijte každé příležitosti, kdy si můžete promluvit cizím jazykem. Pokud překonáte nesmělost a pochopíte, že opravdu nemusíte mluvit gramaticky správně, pochopíte, že jste v cizojazyčné komunikaci daleko lepší, než jste si dosud mysleli.


Koza: 

Chovejte se prozíravě a to i v případě, kdy vám všichni ostatní vysvětlují, že jste zbytečně opatrní. Pracovní intriky sice musíte registrovat, ale měli byste si dobře rozmyslet, než se do nich zapojíte. Postavení vašeho nynějšího šéfa, o jehož přízeň všichni různými způsoby bojují, není zdaleka tak pevné, jak se jeho příznivcům momentálně zdá…


Opice: 

Dejte šanci člověku, s nímž jste se až dosud zásadně lišili v názorech. Uvědomte si, že čas působí a on mohl své hodnocení světa v poslední době zásadně změnit. Ve chvíli, kdy se spolu domluvíte, zjistíte, že se skvěle doplňujete. Je možné, že váš společný úspěch vzbudí závist lidí, kteří vaše kvality nemají, ale to jenom velmi příjemně polechtá vaše ego.


Kohout: 

Návrhy, s nimiž přijde váš partner, mu sice mohli nadiktovat rodiče, které moc nemusíte, ale to jejich kvalitu ani v nejmenším nesnižuje. Možná byste měli překonat nechuť, kterou k nim po předchozích zkušenostech cítíte, a rozumně si s nimi pohovořit. Když se budete chovat korektně, zareagují stejně a domluvíte se daleko lépe, než jste si uměli představit.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.04.2017 do 01.05.2017


Pes: 

Počítejte se zásadní životní změnou! Nastane v případě, kdy vám partner domů přivede nebo přinese zvíře, jehož přítomnost jste ve své domácnosti vždycky odmítali. Nejdříve vás přemluví, abyste s jeho dočasným pobytem u vás souhlasili, a pak jen vyčká, až sami přiznáte, že jste nového člena domácnosti sice odmítali, ale teď si život bez něj nedovedete představit.


Vepř: 

Se zdravotními záležitostmi je to obtížné. Na jedné straně si uvědomujete, že by bylo dobré, kdybyste své aktuální problémy řešili radikálně, na druhé se vám to toho moc nechce. Důležitou roli hrají i finance, jimiž se vám nechce zbytečně plýtvat. Když se však zamyslíte, sami usoudíte, že vaše zdraví za nějakou investici stojí, a bez dalších úvah zaplatíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..