Měsíční čínský horoskop od 01.07.2017 do 01.08.2017

By | 28.06.2020
Krysa: 

Naštěstí nemáte s trpělivostí větší potíže! Záhy zjistíte, že ji potřebujete zejména v práci, kde musíte stále dokola vysvětlovat něco, co je vám naprosto jasné, ale co vaši kolegové a především podřízení z neznámých důvodů nechápou. Další porci potřebujete doma. Tam budou děti chtít, abyste je pustili na prázdniny s lidmi, které neznáte, a nechápou, že se vám to nelíbí.


Buvol: 

Jde o dny, které proběhnou v nalézání věcí, které jste už dávno považovali za ztracené. Bude to překvapivé, protože je najdete i na místech, která jste mnohokrát prohledali. Další náročnou disciplínou bude balení na dovolenou. Zatímco vy patříte k lidem, kteří mají s sebou rádi všechno, co by mohli potřebovat, váš partner vrčí, protože si myslí, že bude lepší, když pojedete nalehko.

Tygr: 

To, že chcete mít všechnu práci hotovou co nejrychleji, je v naprostém pořádku. Zásadní problém je však v tom, že pracujete tak rychle, že můžete přehlédnout nedopatření, které je malé a nepodstatné, ale které vyznění a posléze i hodnocení vaší práce zbytečně shodí. Když zmírníte pracovní tempo a více času věnujete kontrole toho, co jste udělali, vyhnete se průšvihům, které by byly nepříjemné a navíc i zbytečné.


Zajíc: 

Opět budete jednou rádi, že jste diplomatičtí, a že i nepříjemné věci umíte podat tak, aby tím nikdo zbytečně netrpěl. Využijete to ve chvíli, kdy se vám po několika letech ozve člověk, kterého opravdu nepotřebujete vidět. Díky své povaze dokážete situaci namodelovat tak, že budete vypadat jako člověk, který je moc rád, že ho zase slyší, ale bohužel je tak zaneprázdněný, že osobní setkání tentokrát nevyjde.


Drak: 

Děje se přesně to, co je hodně riskantní a před čím vás rozumní lidé varovali. Teď je však čas, abyste si uvědomili, že riziko může sice občas vyjít, ale pravidlo to rozhodně není. Možná by bylo dobré, kdybyste se rozhodli, že jste dozráli a víc už riskovat nebudete. Z hlediska hvězd jde o rozhodnutí velmi rozumné, a vy byste v něm měli vytrvat.

Přečíst  Čínský horoskop od 01.06.2018 do 01.07.2018


Had: 

Právní záležitosti, které musíte řešit, neodkládejte. Nebude to sice úplně příjemné, ale pořád to je lepší, než další zbytečné stresy. Na tom, že všechno bude právně ošetřené, trvejte i v případě, kdy vám všichni vysvětlují, že to se svou opatrností až zbytečně přeháníte. Chvil, kdy jste ustoupili a potom toho litovali, jste zažili už dost a další nepotřebujete!


Kůň: 

Dovolená bude letos opravdu výjimečná. Možná je to tím, že jste poprvé po dlouhé době nechali veškeré pracovní záležitosti za zavřenými dveřmi bytu, a rozhodli jste se, že si budete bez výčitek svědomí užívat všeho, co volné dny skýtají. Když si s sebou navíc vezmete foťák a to, co se vám zalíbí, nafotíte, můžete snímky poslat do časopisecké soutěže. Uznání je jisté!


Koza: 

Takže – skromnost stranou! Ve chvíli, kdy usoudíte, že opravdu potřebujete nový mobil, počítač nebo dokonce auto, musíte tuto otázku vyhlásit jako prioritu rodinného hospodaření. Doby, kdy jste ustupovali s tím, že nové přístroje potřebují děti, protože vy s nimi stejně neumíte pořádně zacházet a většinu aplikací ani nevyužijete, jsou pryč. Využijte prodlouženého víkendu a vyrazte na nákupy!


Opice: 

S investicemi opatrně. Když už do něčeho hodláte vecpat větší peníze, musíte si dát pozor, aby bylo všechno v naprostém pořádku. Pokud kupujete byt, udělejte si čas a do lokality se zajděte podívat nejen přes den s realitním makléřem, ale i večer sami. Jen tak se vyhnete situaci, kdy byste až po nastěhování zjistili, že v domě sídlí hudební klub, jehož provoz končí hluboko po půlnoci.


Kohout: 

Když vám někdo vyčítá něco, za co nemůžete, dokážete se velice ohnivě bránit a z diskuse většinou odcházíte jako vítěz. Tentokrát ale riskujete hádky, kdy velice dobře víte, že pravda na vaší straně prostě není. Pokud víte, že na vítězství nemáte ani faktický ani morální nárok, zařaďte zpátečku a pokuste se pochopit, že jsou chvíle, kdy to bez kompromisu nepůjde.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 08.01.2018 do 15.01.2018


Pes: 

Z toho, že v práci musíte zaskakovat za kolegy, si nic nedělejte. Pravděpodobně přijdete na to, že jejich práce není zdaleka tak obtížná a náročná, jak vám doposud namlouvali. Zvládnete ji v klidu, ale přesto byste měli mít rozum a to, že se vlastně o nic nejedná, zbytečně nezdůrazňovat. Zastupujete kolegy, s nimiž byste měli vycházet a ne si z nich dělat nepřátele!


Vepř: 

I když vás všichni vnímají jako velmi vyrovnaného člověka, který se snad ani rozčilit neumí, je všechno jinak. Sami nevíte, zda na vás tak působí vedro nebo vyčerpání po náročném konci pololetí, ale je vám jasné, že boucháte tam, kde si to nikdo nezaslouží. Zkuste před každým ostřejším slovem napočítat v duchu do desíti s tím, že opravdu nejde o věc, která by stála za hádku…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..