Měsíční čínský horoskop od 01.01.2017 do 01.02.2017

Napsala | 31.12.2016
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Krysa: 

S rozumem přistupujte k lidem, kteří si pořád stěžují na život, a ani je nenapadne, že by chyba mohla být i na jejich straně. Když vás slušně požádají o pomoc, měli byste jim v rámci svých možností vyhovět – ale když vám to dají rozkazem, pošlete je do háje. Pokud jejich tlaku podlehnete, nesmíte se divit, že to vezmou jako způsob, jak s vámi jednat, a vy už je to neodnaučíte.


Buvol: 

Naštěstí pro vás máte ve svém okolí samé chytré lidi. Bleskově pochopí, o co se vám jedná, a rozhodnou se, že se postaví na vaši stranu. Drobné potíže můžete mít v práci. Tam mají kolegové pocit, že hrozí, že je rychle přerostete a dělají, co mohou, aby vám v tom zabránili. Naštěstí nepatříte k lidem, kteří se takovým jednáním nechají znechutit, a dál si jedete po svém.

Tygr: 

Je potřeba, abyste se nenápadně, nicméně důsledně zbavili lidí, kteří se jen přiživují na vaší inteligenci a kteří vašich skvělých nápadů bezohledně zneužívají ve svůj prospěch. Dále by bylo vhodné, abyste se nevyhýbali společenským akcím, ale abyste je navštěvovali co nejčastěji a v náladě co nejlepší. V neformální atmosféře získáte daleko víc, než v práci.


Zajíc: 

Nabídek na změnu pracovního místa je hodně, ale vy si z nich musíte umět s chladnou hlavou vybrat. Vyslechněte všechno, co vám váš budoucí možný zaměstnavatel slibuje. Zároveň by však bylo dobré, abyste dokázali odlišit to, co možné je, od toho, co je jen výmyslem, který vás má pouze přilákat. Pokud to dokážete odlišit, budete patřit mezi šťastné a spokojené lidi.


Drak: 

V partnerských záležitostech se řiďte tím, co vám radí srdce, ale taky si uvědomte, že váš životní druh není telepat, který vaše myšlenky čte ještě dřív, než je nahlas vyslovíte. Pokud po něm něco chcete, nebo pokud potřebujete, aby vás v nějaké důležité záležitosti podpořil, musíte mu své požadavky předložit jasně a ještě se ujistit, že vás správně pochopil.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.03.2017 do 01.04.2017


Had: 

Na intriky zapomeňte. Ty, v nichž se máte šanci účastnit, jsou totiž po všech stránkách pod vaši úroveň, a vy byste se jich v žádném případě účastnit neměli. Nebude to ani potřeba. Když jasně řeknete, o co vlastně stojíte a co chcete, dopadnete daleko lépe. Spojence získáte tam, kde byste je nikdy nehledali, a jejich pomoc bude daleko platnější, než si umíte představit.


Kůň: 

Počítejte s tím, že se vám všichni svěřují – zejména s tím, co se jim nedaří. Výsledkem bude vaše přetížená mysl, která si se všemi těmi cizími problémy nedokáže poradit, a z toho vyplývající nedostatek spánku a následně i soustředění. Když kamarádi přijdou, hledejte spolu s nimi řešení, ale v žádném případě za to neplaťte svou duševní rovnováhou…


Koza: 

Kromě toho, co děláte obvykle, byste měli ke svým aktivitám přidat alespoň jeden sport. Darovanou permanentku do fitcentra nedávejte do peněženky s tím, že se tam někdy příležitostně půjdete podívat, ale co nejdříve si domluvte termín. Pokud je možné, požádejte o osobního trenéra. Dohled člověka, který bude bedlivě mapovat všechny vaše pokroky, s vámi učiní pravé divy!


Opice: 

V práci se držte zpátky. Pokud něco nevíte, neptejte se, ale nejdříve v klidu vyčkejte, zda řešení nevymyslíte sami. Stejně tak buďte zdrženliví v případě, kdy se jedná o novou práci. Momentálně hrozí, že po ní sáhnete a vykonáte ji tak dobře, že si všichni ostatní ulehčeně oddechnou a nechají vám ji navždy. O tom, že byste si za ni zasloužili alespoň pár korun navíc, však uvažovat nebudou.


Kohout: 

Drobné problémy, které máte s příbuznými, neřešte, protože by to byla jen zbytečná ztráta času. Uvědomte si, že prožíváte období, kdy toho všichni máte až nad hlavu a další problematická témata zbytečně neotevírejte. Výjimku tvoří chvíle, kdy se jedná o rodinný majetek. Pokud nechcete přijít o část, která vám právem náleží, musíte se za své zájmy bít i ve chvíli, kdy se vám do toho vůbec nechce.

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.06.2018 do 01.07.2018


Pes: 

Patříte k těm nemnohým, kteří jsou momentálně v souladu s celým vesmírem a nic je z míry nevyvede. Pokud zjistíte, že se k vám chystá další dítě, budete nadšení, pokud se stane a partner vás o spoluautorství na novém rodinném přírůstku požádá, budete ještě spokojenější. V každém případě je vysoce pravděpodobné, že vás na konci měsíce bude o jednoho více.


Vepř: 

Buďte ve střehu, protože se hraje opravdu o hodně! V práci je možnost posunu na vyšší místo, v soukromí se zase podíváte pravdě do očí a zrušíte vztah, který vám nic nového ani dobrého už dávno nepřináší, a který jste udržovali jenom silou zvyku a taky trochu proto, že se vám nic nového hledat nechtělo. Všechno, co vás dosud brzdilo, zrušte a vykročte znovu a jinudy!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..