Manžel – jaký bude váš partner podle horoskopu? 5

Napsala | 08.03.2020

Najít si partnera je pro mnohé ženy běh na dlouhou trať. Některá žena má to štěstí a pozná toho pravého na první dobrou a vezme si svou první lásku. Další ženy takové štěstí už nemají, hledají dál a dál, některé se mohou spálit, najít si muže, který pro ně není zrovna dvakrát vhodný a podobně. Život je zkrátka nevyzpytatelný a nikdy si nemůžete být jistí, co se s partnerem po roce, dvou nebo deseti stane. Podle čeho vybrat partnera? Máte svá kritéria, která jsou pro vás důležitá? Vybírat můžete také podle znamení!

Budoucí manžel?

Chodíte spolu, jste spokojení, zamilovaní a máte pocit, že je dobré přejít k dalšímu kroku a vzít se? Občas však slýcháváte, že když se z muže a ženy stanou regulérní manželé, muž se změní. Nemusí se snažit, možná víte, že vás má jistou nebo se jen přestane přetvařovat. Chcete vědět, jaký bude váš partner po svatbě? Jaký bude manžel? Zkuste se na to podívat podle znamení.

Váhy (23. září – 23. října)

Muži narození v tomto znamení vládnou řeči. Mají nevýslovný dar, mrštný jazyk a pohotovou odpověď na všechno, co se k nim dostane. Jsou vtipní, pohotoví a mají pro ostatní dobré a hlavně důležité rady, které mohou pomoci. Asi není téma, ve kterém by neuměli konverzovat. Pokud o dané věci nemají tušení, umí okouzlit hovorem o ničem. Nejsou dlouho naštvaní, zapomínají velmi rychle a budou vtipkovat a bavit se. S těmito jedinci je život jedna velká bláznivá a veselá jízda.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou zvláštní lidé, kterým hned tak někdo neporozumí, ovšem jsou to jedinci tvůrčí, otevření a spokojení, což je dobrá kombinace pro manželství. Muži v tomto znamení jsou králové velkých a okázalých gest. Stačí se jen otočit a překvapí vás romantickým večerem při svíčkách, letenkami na romantický víkend a podobně. Jsou to jedinci zodpovědní, přemýšliví, citliví a jsou rádi, když je k nim druhý člověk slušný a milý. Jsou to věrní jedinci.

Přečíst  Vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu – jaká to je? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..