Máma podle horoskopu – jaká jste vy? 6

Napsala | 08.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Každá máma má svůj styl výchovy, své výchovné metody. Některé mámy jsou příliš tvrdé a důsledné, nic dětem neodpustí a pro zákaz nebo výprask nejdou daleko, jiné mámy chtějí být spíše kamarádky a kartu rodiče vytahují v krajních případech. Každá máma má své předsevzetí, některé chtějí opakovat model, ve kterém vyrůstaly, protože se jim to líbilo a mají pocit, že z nich vyrostl uvědomělý a správný člověk. Jiné se chtějí vyhnout rodičovskému vzoru a dělají vše naopak. I když si nalajnujete, jaká máma z vás bude, ne vždycky to tak skutečně je.

Mámy podle horoskopu

Ovlivňuje vás spousta faktorů, jedním z nich může být například znamení zvěrokruhu. Právě znamení vás může do jisté míry ovlivňovat a i když to tak nevypadá, znamení mohou ovlivňovat mnoho věcí, jednání a chování, které vykazujete. Jaká máma můžete být podle horoskopu?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Ženy ve znamení Střelce jsou optimistické, když se podívají na sklenici, vidí ji vždy z půlky plnou. Na své děti se dívají optikou toho, že mají dobré vlastnosti, které je potřeba podporovat a vidět jen to nejlepší. Člověk zvládne vše, co chce, to je jejich filozofie. I tohle předáváte svým dětem, díky tomu se jen tak něčeho nezaleknou. Věří si a přesně to učí své děti. Sebedůvěra je základním klíčem k úspěchu.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Ženy ve znamení Kozoroha jsou trpělivé, ale důsledné mámy. Když něco řeknou, chtějí, aby to druzí dodrželi. Když děti něco musí nebo naopak nesmí, tyto mámy jim umí do důsledku, stručně a jasně vysvětlit, proč tomu tak je. Umíte bravurně zvládnout mnoho situací a nepoddáváte se jen tak něčemu. Řešíte také krizové situace s chladnou hlavou a tak, aby se co nejrychleji došlo v cíli.

Přečíst  Jak začít den podle znamení – jak na to? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..