Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 1

By | 26.06.2020

Doba prázdnin je tady a s ní přichází také otázka – kam na letní dovolenou? Máte už vše naplánováno, zaplaceno a nyní se už jen těšíte na dobu, kdy budete odpočívat, užijete si klidu a pohody. Nemáte-li dovolenou ještě naplánovanou a přemýšlíte, kam vyrazit nebo co se na ní bude odehrávat, pak můžete vyzkoušet dovolenou podle horoskopu. Nechte se inspirovat svým znamením a zkuste letošní dovolenou strávit podle něj. Možná vás překvapí, jak dobře si odpočinete nebo jak skvělý program budete mít.

Opálit se nebo sportovat?

Dovolenou si každý představuje jinak. Někdo se vidí na odpočívat na pláži, občas si zaplavat v bazénu a užívat si sluníčko, teplo a spoustu dobrot, které jsou na dovolené povoleny. Jiný má za cíl prohlédnout co nejvíc památek, zjistit o místní historii spoustu věcí a také si občas zahrát plážový volejbal, projet se na raftech nebo jiný podobný sport. O létu má každý svou vlastní představu. Jaká letní dovolená je pro vás nejlepší podle znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

 Vodnář má rád novinky a změny, proto mu nebude vadit, když bude v rámci dovolené poznávat nová místa a nové věci. Když bude moci nacházet nové podněty, čerpat energii, bude spokojený. Volnost a svoboda, to jsou věci, kterými se řídí. Ideální jsou pro něj takzvané poznávačky, tedy poznávací zájezdy kdy v jednom dni je k vidění hned několik památek, okusí místní jídlo nebo si zatančí na vyhlášené diskotéce.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby a moře, to je nezpochybnitelná kombinace. Kde jinde by se jim taky líbilo? Nevybírají však letoviska, kde to vře a žije nočním životem. Mají raději spíš menší a klidnější městečka, klidně zastrčená nebo dál od hlavních center. Dbají na přírodu a její krásu, takže když se budou moci jít s partnerem romanticky pojít a užít si jeden druhého, budou asi nejspokojenějšími jedinci. Raději bydlí v apartmánech, než hotelu přeplněném lidmi.

Přečíst  Ženy ve znamení Býka – jaké vlastně jsou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..