Láska nebo kariéra – ve kterém dni vám hvězdy přejí? 1

Napsala | 09.10.2018

Člověka ovlivňuje spousta věcí, v jaké náladě se ráno probudíte, co vás bolí, v jakém znamení jste se narodili, v jakém dni v týdnu a podobně. Ovšem důležitý je také konkrétní den v týdnu. Můžete být úspěšnější v tom, co děláte. Stačí jen vsadit na správný den. Pro něj pak může vybírat konkrétní záležitost, buďto můžete vsadit na lásku nebo třeba na kariéru.

Kariéra nebo láska?

Nemusíte si vůbec vybírat, můžete mít obojí. Stačí se jen zaměřit na dny v týdnu a podle toho jednat. Je libo kariéru? Nebo raději lásku? Vybírejte podle toho, který den zrovna je, popřípadě, který bude nadcházet. V mnohém to budete mít jednodušší.

Pondělku vládne Měsíc

Pondělí je den, kdy cítíte spoustu emocí. Někdy je těžší jej zvládnout, ale určitě tento den zvládnete. Spousta lidí vnímá pondělí jako nejnáročnější v celém týdnu. Ono po volném víkendu je někdy těžké vrátit se zpátky do pracovního procesu. Měsíc s sebou přináší také nepředvídatelnou energii, proto kolísá měsíční energie. Vsaďte na svou intuici a logiku. Meditujte, analyzujte, věnujte se relaxaci, odpočinku a také spánku. Nebude od věci věnovat čas rodině, přátelům nebo také firemním akcím.

Úterku vládne Mars

Jde o agresivní planetu, proto v úterý můžete být energičtí, sebevědomí a také budete mít větší odvahu. Právě v tento den se můžete zaměřit na práci a dokončit zdárně dlouhodobé úkoly, kterými vás v práci pověřili. Tento den se umíte postavit výzvám, snadněji budete překonávat překážky. Máte nějaké nové nápady? Úterý je ideálním dnem pro práci na nich, probírání. Máte-li v práci nepořádek, ukliďte jej. Dožeňte spoustu restů, které máte a pozor také na hádky a spory. Tento den jste k nim více náchylní.

Přečíst  Zánik planety, aneb co nám tají NATO
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..