Lapač snů – jak vlastně funguje?

By | 25.09.2020

Každý má občas nějaký ten špatný sen, noční můru. Probudíte se v noci, zpocení, často s děsem nebo nepříjemným pocitem. Chvíli trvá, než si uvědomíte, kde vlastně jste a že to všechno byl jen zlý sen, ze kterého jste se probudili. Je možno sny nějakým způsobem ochránit? Odstranit od nich vše zlé, co je trápí? Můžete si pomoci s lapačem snů.

Jak vlastně vznikl?

Legendy se v tomto ohledu maličko rozcházejí. Někde se dočtete, že maminku velmi trápilo neustále plačící dítko, které nechtělo přestat. Šaman jí poradil, aby mu vyrobila právě takový lapač snů, který by jej ochránil. Někde jde zase o indiánskou babičku, které usedavě plakalo vnouče, trápili ho zlé sny. Vyrobila mu z korálků, peříček a kůže jednoduchý lapač snů a bylo po problému. Ač se ty tehdejší lapače snů od těch dnešních přeci jen liší, funkce je stále stejná. Jak vlastně fungují?

Kam jej umístit?

Je velmi důležité, kam lapač umístíte. Lapač snů můžete umístit na okno, které je samozřejmě nedaleko postele, ideálně přímo pod lapačem. Když však máte okno daleko, umístěte lapač snů nad postel. Jednoduše jej zavěste, neměl by se moc otáčet, proto je dobré na to myslet a omezit možnost otáčení.

V lapači snů najdete síť, která umí zadržovat všechny negativní energie, špatné sny nebo i noční můry. Když vyrábíte lapač snů doma, je dobré myslet na materiály, které při výrobě použijete. Měly by být všechny přírodního původu. Do spodní části umístíte pírka, která také pomáhají čistit vaše sny. Počet pírek by měl být vždycky lichý.

Moderní lapače snů

Dnes můžete pořídit opravdu krásné kousky, podřídit je vašemu interiéru i barevnému provedení. Když si chcete pořídit lapač snů v obchodě, je vždycky dobré myslet především na jeho primární funkci, odstranit zlé sny a energie.

Přečíst  Lapač snů – jaký má vlastně význam?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..