Jaké sny se vám zdají a mohou pomoci?

Napsala | 28.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Každý člověk má nějaké ty sny, no málo z nich si skutečně pamatuje. Jsou to většinou takové, které jsou nám příjemné, vyhráli jsme v loterii, náš oblíbený idol si nás všimnul nebo ty méně příjemné jako vraždy, děsy, pohřby a podobně. Sny odráží nejen to, po čem toužíte, ale také vám umožní sebe sama lépe poznat.

Sny pomáhají tělu

Sny jsou odrazem bdělého světa, mohou být klíčem k dobré paměti, regeneraci těla, odpočinku. Aby vám sny pomohly, musíte je správně pochopit a najít ty správné odpovědi. Jedině tak vám sny mohou pomoci!

Kompenzační sny

Jde o sny, kterými se vaše podvědomí snaží vynahradit věci, které se staly v tom reálném světě. Mohlo se vám stát něco špatného, rozvod, zneužívání, smrt blízkého a mnoho dalšího. Psychika je zraněná, chcete na to zapomenout, ale to se jen přesune někam jinam. Ve snech se může objevovat všechno, pozitivní myšlenky, ale i ty negativní.

Pomáhá paměti

Když spíte, spí nejen vaše tělo, ale i mozek. Myslíte? Není to pravda, mozek pracuje pořád. Ve snech se objevují zážitky a prožitky, které jste nedávno zažili nebo prožili. Tím si je snažíte upevnit, připomenout. Jsou to takzvané třídící sny, mozek si podněty, které během dne dostal, třídí.

Sny symbolické

Problémy, stresy a další negativa se na člověku mohou nepříjemně podepsat a dostanou se i do vašich snů. Projevují se v několika symbolech a narážkách. Obvykle se to spojuje se strachem, zranitelností. Někdo vás honí a vy musíte utíkat, bojujete s monstry nebo nadpřirozenými bytostmi a podobně.

Toužící sny

Může se vám zdát o tom, že jíte ve fast foodu a máte ho zakázaný od lékaře, zdá se vám o milování s vysněným idolem, o tom, že vás všichni obletují a obskakují. Jsou to sny, které odrážejí nesplněné touhy a emoce.

Přečíst  Výklad snů – jak se mohou měnit podle znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..