Která barva sluší vašemu znamení?

Napsala | 26.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Barvy často ovlivňují naši náladu a někdy mohu mít i vliv na naše zdraví. Víte, jaká barva se hodí k vašemu znamení?

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Toto znamení je spojováno s barvou temně fialovou, kardinálskou. Lidé tohoto znamení upřednostňují chladnější barevné tóny v modrém a zeleném barevném spektru. Mladší ročníky láká i neonově zelená. Velké oblibě se těší i tmavší odstíny modré nebo zelené a dobře se ctí i v černých barvách. Oblíbená je i šedá v kombinaci s červenou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jedinci tohoto znamení používají širokou barevnou škálu. Někteří milují světle modrou a zelenou, jiní dávají přednost šedé v kombinaci s bílou. Převážně ženy mají v oblibě starorůžovou v různých odstínech. Energii získávají z oranžové nebo zářivě červené.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Spřízněnou planetou pro toto znamení je Mars, objevují se u nich velmi často odstíny červené, oranžové a žluté barvy, které ještě více podpoří jejich ohnivou povahu. Pro uklidnění jsou ideální barvy protikladné – zelená a modrá.

Býk (21.4. – 20. 5.)

Býk je jarní znamení, proto by jeho barva měla být v tónech zelených. Energii podpoří barevné spektrum červené, mysli uklidní hnědá a šedivá, pocit bezpečí získávají z černé a indigově modré barvy.

Blíženci ( 21.5 – 20.6.)

Pro toto vzdušné znamení jsou ideální barvy neutrální – světle zelná, béžová, písková či odstín velbloudí srsti. Pro zklidnění mysli jsou to světlejší odstíny fialové v kombinaci s barvou bílou. Pokud hledají eleganci, naleznou ji v kombinaci barev bílé a černé.

Rak (21. 6. – 20. 7.)

Rak je vodní znamení, které může podléhat náladám. Pro jeho zklidnění jsou zapotřebí barvy chladné. Toto znamení dává přednost modrým odstínům, odstínům perletě, stříbra a barvě bílé. Pro lepší náladu je ideální oranžová barva.

Přečíst  Co vám sluší.... panny

Lev (21.7. – 20.8.)

Zrozenci ve znamení Lva upřednostňují barvy výrazné, zářivé a oslňující neboť se velmi často rádi předvádějí. Jako barvu dominantní mají zlatou a bílou. Mezi oblíbené pak patří žlutá, oranžová nebo karmínově červená v různých kombinacích. Zklidní je tóny chladnější.

Panna (21.8. – 20. 9.)

Jedinci tohoto znamení mají rádi barvy zemité a přírodní, mezi nimiž vedou odstíny zlaté a všechny druhy hnědé. Nepohrdnou ani barvou zelenou. Energii a vitalitu pak hledají v oranžové a odstínech zlatavě žlutých.

Váhy (21. 9. – 20.10.)

Toto znamení ovládá planeta Venuše. Nemá rádo výrazné barvy, nejčastěji volí kombinaci bílé a růžové, béžovou či žlutou. Velmi oblíbená je i kombinace šedé s černou neb bílou. Sílu jim dodá zelená v kombinaci se světle žlutou.

Štír (21.10. – 20. 11.)

Štíři milují tmavé nebo neutrální barvy mezi něž rozhodně patří černá, šedá a studené odstíny kovové. Doplňují je šarlatovou nebo karmínovou barvou. Mezi oblíbené barvy patří modrá, zelená a okrová.

Střelec (21. 11 – 20. 12.)

Znamení pod nadvládou Jupitera miluje ohnivější odstíny – barvu žlutou, zlatou a oranžovou. Zklidní je kombinace modré, zelené a citronově žluté barvy. Vhodná je i bílá a šedá barva.

Kozoroh (21.12. – 20.1.)

Znamení, jež ovládá Saturn, dává přednost tmavším odstínům barev. Patří mezi ně hnědá, černo – hnědá nebo tmavě modrá. Nepohrdnou však ani smaragdově zelenou nebo stříbřitě šedou. Někteří jedinci dávají přednost šarlatové a tmavě fialové barvě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..