Kritika – která znamení nikdy nekritizovat? 1

Napsala | 10.12.2018

Ruku na srdce, nikdo nemá rád, když jej ostatní lidé kritizují. Poslouchat od cizích lidí, že je něco špatně nebo, že to zrovna vy děláte špatně, to prostě nechcete slyšet. Někdo si jí bere příliš k srdci a neustále to řeší, jiný se z ní poučí a dalším kritika projde jedním uchem tam a druhým zase ven, žáden stres. Někteří lidé však kritiku nesnášejí úplně dobře.

Koho nekritizovat?

Kritika se může dotknout každého, je to přeci něco, co vám nelichotí. Každý ji zpracovává podle svého, někteří lidé na ni reagují obzvláště emotivně. Pokud máte někoho takového doma, ve svém okolí nebo za nejlepšího přítele, pak je třeba se naučit vzájemné komunikaci. Která znamení nesnášejí kritiku dobře?

Váhy

Jde o trochu bohémské a emotivní znamení. Jsou založené intelektuálně, mají jemnou povahu, chtějí v životě dosáhnout harmonie. Oplývají velkým šarmem. Jde o znamení, které si kritiku bere mnohdy až velmi osobně. Tito lidé mají často pocit, že kritika je jen klíčem k tomu, jak jej shodit, poškodit nebo dokonce zničit jeho práci. Je poměrně těžké Váhy konstruktivně zkritizovat, protože výhrady berou negativisticky a hodně konfrontačně. Chcete je přesto zkritizovat? Vždycky mějte lehkou ruku a volte obezřetná a opatrná slova.

Ryby

Ryby mají povětšinou jemnou a klidnou povahu, jsou duchovně založeni. Cení si harmonie, jsou rádi v klidu a míru. Občas mohou být přecitlivělé, kritika je dokáže hodně srazit k zemi. S jejich sebevědomím to zamává. Navíc kritika pro Ryby neznamená nic užitečného, nemotivuje je k lepším výkonům. Na kritiku reagují velmi emotivně, pokud zatlačíte a přitvrdíte, mohou se vědomě uzavřít a nedonutíte je k tomu, aby s vámi nějakým způsobem komunikovali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Přečíst  Co lidi rozčiluje? Podívejte se na to z pohledu horoskopu! 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..