Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 4

Napsala | 31.03.2020

Dumáte nad tím, kdo vám lže? Může to být prakticky kdokoliv, kdo je okolo vás. Šéf, který vás povýšit nechce, ale snaží se vás chlácholit, kolegyně, která se chce zbavit nějaké práce, rodina ve snaze vás chránit nebo vám dávat jiné informace nebo partner či manžel. Ať už je to jakkoliv, lež je pro mnohé lidi něco, co neumí a nechtějí odpustit, co je bolí, na tomto základě neumí druhým odpustit a podobně. Bohužel je lež součástí životů, i vy ji možná použijete, protože ruku na srdce, někdy je to nezbytně nutné.

Typy lží

Existují lži, které se dají tolerovat, jako například ty milosrdné, kdy neřeknete vše tak, jak to ve skutečnosti je, ale snažíte se minimalizovat negativní dopad. Pak jsou lži, které jsou zbabělé, druhý nemá odvahu říct pravdu, pak jsou jedovaté lži i ty, které jsou myšleny v dobré víře. Jak jsou na tom jednotlivá znamení se lží?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou často velmi sebestřední a suverénní jedinci, kteří mají své zdravé sebevědomí a nebojí se jej ukázat. Ač si druzí myslí, že právě oni budou často lhát, není tomu tak. Jsou poměrně čestnými lidmi. Jejich hrdost je překvapivě velká a neradi hrají špinavé hry, které by zahrnovaly lež. Řídí se heslem co na srdci, to na jazyku, takže se často mohou s někým z přátel rozloučit, protože ne každý chce slyšet vše natvrdo. Jako ostatní znamení lžou a to povětšinou tehdy, kdy nechtějí přiznat chybu.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou zaměřeni na detail a jsou také poměrně čestnými jedinci. Nechtějí se spojit jen tak s něčím, jejich cíle jsou opravdu vznešené a velké. Někdy si jich dají zbytečně moc a následné nesplnění je nepotěší. Jsou spolehlivými jedinci a můžete s nimi počítat. Jestliže lžou, pak jsou zahnání do kouta a nemají jinou možnost úniku. Ani tak se necítí dobře, když lžou druhým.

Přečíst  Nový rok a znamení – jak by jej měli prožívat? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..