Každá věštkyně má svůj nezaměnitelný způsob práce

By | 15.11.2020

Věštkyně]Každá věštkyně si vytváří svůj systém. Začátky věštění jsou proto pro ni vždy spojeny s obdobím hledání. Snaží se naslouchat informacím a impulsům z okolí, orientovat se v nich a najít si vlastní cestu, jak věštectví co nejlépe uchopit, aby pochopila jeho podstatu. Toto hledání může být různě dlouhé a nemusí být vždy lehké, protože ví, že k ní zprávy přicházejí, ale neumí s nimi dosud nakládat a dešifrovat je.

Vysílaná energie pomáhá v rozhodování

Dříve nebo později si ale věštkyně vytvoří vlastní systém vykládání budoucnosti. I když věštění vychází z určitých principů, nikdy nenajdete dvě věštkyně, které by vykládaly úplně stejným způsobem jako přes kopírák. Každá věštkyně do svých poselství vkládá svoji osobitost, dává do něj něco ze sebe. Její přístup pak je důvodem, proč se k ní někteří klienti rádi vracejí. Nezůstávají u jedné věštby, ale přicházejí opakovaně, například před nějakým důležitým životním rozhodnutím. Energie, kterou jim věštkyně společně se svými proroctvími dává, jim pomáhá zorientovat se a správně se rozhodnout.

Vnitřní pocit je důležitější než poučky

Skutečnost, že každá věštkyně má svůj vlastní nezaměnitelný postup, platí i u kartářek. Existuje například velký počet různých tarotových karet a každá kartářka si vybere ty, které jí jak se říká nejlépe „sednou“. Sladí se s nimi, jejich poselství doplní svojí osobností. Obvykle poslouchá svoji intuici, která jí sama napoví, které budou pro výklad nejlepší. Pokud ji nějakým způsobem osloví už při prvním kontaktu, je pravděpodobné, že jsou těmi pravými pro její práci. Různá je i příprava a způsob výkladu. Zatímco některé kartářky míchají karty, jiné je nechají zamíchat osobě, které vykládají. I když existují návody a vysvětlivky ke kartám, vždy je důležité nechat na sebe kartu a její symboliku působit. Vnitřní pocit je často mnohem silnější a důležitější než jakékoli poučky.

Přečíst  Tarot a jeho původ zahaluje rouška tajemství
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..